Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Fifteen Seconds Festival

 3 Kasım 2020 @ 15:00 - 4 Kasım 2020 @ 23:30     İstanbul

: /

İlki 2014 yılında Avusturya’nın Graz şehrinde düzenlenen, şimdiye kadar 20 bine yakın meraklı zihnin bir araya geldiği ve bir anti-konferans özelliği taşıyan Fifteen Seconds Festival, 6 yılın sonunda dünyaya kapılarını İstanbul’dan açıyor. Graz dışında ilk kez 3-4 Kasım 2020’de İstanbul’da, Manastır tarafından düzenlenecek olan festival, dinleyicilerine 2 gün boyunca gündem maddelerinin ve teknik sunumların olmadığı eşsiz bir deneyim sunacak.

Yenilikçi markalara, start-uplara, iş ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerine ezberleri bozan formatıyla yer veren Avrupa’nın lider anti-konferansı Fifteen Seconds Festival, İstanbul’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.


Nerede?

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

21-22 Nisan tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmesi planlanan Türkiye’nin ilk anti-konferansı Fifteen Seconds Festival’in Corona Virüs salgını sebebiyle 3 – 4 Kasım 2020 tarihlerine ertelenmesi kararı alındı.

Festivale katılanların, konuşmacıların ve ziyaretçilerin sağlığının her zaman öncelikli planda olduğunun altını çizen Manastır Kurucusu Muhammed Attila Sevim; “Dünyanın pek çok ülkesinde insan sağlığını tehdit eden Corona Virüsü sebebiyle etkinliğimizi 3 – 4 Kasım tarihlerine erteleme kararı aldık. Festivaldeki konuşmacılarımızın dünyanın dört bir yanından gelecek olması nedeniyle hiç kimsenin sağlığını tehlikeye atmak istemiyoruz” açıklamalarında bulundu.

Festival alanına giriş biletleri belirlenen yeni tarihlerde de geçerli olacaktır. Festival ile ilgili tüm gelişmeleri https://fifteenseconds.istanbul/festival/ web sitesinden takip edebilirsiniz.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
3 Kasım 2020 @ 15:00
Bitiş:
4 Kasım 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Manastır

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar