Yükleniyor Festivaller

Festival Çocuk

 12 Mayıs 2019 @ 12:00 - 23:00     İzmir

: / /

Festival Çocuk 2019, 12 Mayıs’ta Bayraklı İzmir’de gerçekleşecek.

NOT: Festival 5 Mayıs’tan hava koşulları sebebiyle 12 Mayıs’a ertelenmiştir.


Detaylar

Festival Çocuk; İzmir’ de yaşayan ebeveynlerin ve ebeveyn adaylarının çocukları ile keyifli bir gün geçirmesini sağlamak, hafızalara kazınacak büyüleyici güzellikleri çocuklarla buluşturmak için kurulmuştur. Festival Çocuk 6 yaşındadır. Profesyonel organizasyon ekibi ile 2015 yılında İzmir’ de doğmuş, İzmir & Alaçatıda başarıyla tamamlamıştır.

Ne Yapar?
Festival Çocukları, tasarlanmış alan içerisinde profesyonel çocuk eğitmenlerimiz ve stand sahipleri gözetiminde ücretsiz etkinlikler ile kaliteli zaman geçirip, çocuk olmanın tadını çıkartırken, aileler, sponsor katılımcı firmaların standlarında çocukları ve kendileri için alışveriş yapmanın keyfine varabilecekler. Ayrıca kurulacak olan şişme oyun alanlarında ailelerinde katılımı ile çocuklar arasında yarışmalar düzenlenecektir. Tüm gün profeyonel fotoğraf ve video çekimleri ile her anı görüntüleyeceğiz.


Program

Ritim & Dans Atölyeleri
Akıl Oyunları
Aileler Yarışıyor
Bilim / Sanat Atölyeleri
Çocukların Sahne Performansları
DJ Performansı
Sihirli Masal Atölyesi

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
La Vie Nouvelle Bayraklı İzmir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
12 Mayıs 2019
Saat:
12:00 - 23:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://festivalcocuk.com/

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar