Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Festibağ

Bağımızda Festival Var! Festibağ, 23-24 Eylül tarihlerinde Swissotel the Bosphorus Chalet Garden’da!

Bilet Satın Al


Nerede?

Beşiktaş Chalet - Swissotel The Bosphorus İstanbul


Detaylar

devamını oku... kapat

Kültürel zenginliğimizi modern bir anlayışla bir araya getirerek eşsiz bir deneyim sunan Festibağ, 23-24 Eylül tarihleri arasında Swissotel Chalet Garden’da gerçekleşiyor. “Bağımızda Festival Var” düşüncesiyle yola çıkan festival, müzik, sanat ve lezzetin muhteşem bir buluşması olacak.

Festibağ, sahne alacak birbirinden değerli sanatçılar ve etkileyici atölyelerle dolu bir hafta sonu sunuyor.

Atölyeler

Levon Bağış ile yerel üzümler tadımı, lezzet eşleşme atölyesi, Narince’nin 7 hali tadımı, dövme sanatı Deq, taş baskı atölyesi, kokteyl atölyesi, şişeden sanat atölyesi ve seramik kadeh atölyesi gibi çeşitli atölyeler sizlere yaratıcı ve eğlenceli deneyimler sunacak.

Atölyeler için detaylı bilgi ve rezervasyon için takipte kalın!

Kültür ve Lezzet Bir Arada, Bağımız Var’la Güçleniyor!

Festibağ’a özel bir anlam katan “Bağımız Var”, doğduğumuz toprakların ruhunu ve enerjisini koruyarak üzüm kültürünü yeniden yorumluyor, insanların üzümle ve bu toprakların kültürüyle arasındaki mesafeyi kaldırarak samimiyetini artırıyor. “Bağımız Var” söylemi, bu marka davasından doğmuş ve Festibağ ile birleşerek bu toprakların gölgede kalmış güzelliklerine, Anadolu’nun kendini yenileyen enerjisine ve candan duruşuna yaklaşıyor. Bu toprakların kültürünü modern bir dokunuşla birleştirerek katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. İşte bu bağı kurmak, hatırlatmak ve korumak amacıyla ürünlerden iletişim yaklaşımına kadar her detayı yeniden yorumlayarak gerçekleştiriyoruz.

Festival boyunca, nesiller boyu aktarılan üzüm tutkusu ve felsefesini bu toprağın kültürüyle harmanlanarak insanları bir araya getiriyoruz.

Instagram adesimizi takip etmeyi unutmayın! 

@festibagist


Program

23 Eylül Cumartesi:
Birsen Tezer –  Redd
Kiwi -Schnell Schnell

24 Eylül Pazar:
Bülent Ortaçgil – Jehan Barbur
Aksak – Fattish

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Festibağ

Detaylar

Başlangıç:
23 Eylül @ 12:00
Bitiş:
24 Eylül @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlçe

Beşiktaş

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar