Yükleniyor Festivaller

Ferhat ile Şirin Festivali

 12 Şubat 2020 @ 12:00 - 14 Şubat 2020 @ 21:00     Amasya

: / / /

Amasya Valiliği ve Amasya Belediyesi ortaklaşa 12-14 Şubat tarihleri arasında Ferhat ile Şirin festivali düzenleyecek.


Detaylar

Genel olarak aşk ve sevgi temaları ile bilinen 14 Şubat, Amasya ile özdeşleşen Ferhat ile Şirin efsanesine atıfta bulunularak bir festival organizasyonuyla kutlanmaya başlanılacak.

Bu kapsamda düzenlenecek etkinliklerle şehrin tanıtımı ve turizmi canlandırılmaya çalışılacak. Bu yıl ilk yapılacak olan festival  önümüzdeki senelerde yılın her 12-14 Şubat tarihleri arasında yapılması düşünülüyor.

Amasya’da yapılacak olan festivalde etkinlerden bazıları şöyle: Şehzadeler gezi yolu ile Bimarhane Tıp Müzesi karşısı iskele alanında halk konserleri, şehrin faklı alanlarında sokak konserleri, toplu nikah töreni, 14 Şubat temalı fotoğraf çekimi platformları, Yalıboyu yürüyüş alanında sokak etkinlikleri gibi çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Amasya

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
12 Şubat 2020 @ 12:00
Bitiş:
14 Şubat 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Amasya / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar