Yükleniyor Festivaller

Farklı Perspektifler Film Festivali

 6 Mart 2020 @ 12:00 - 8 Mart 2020 @ 21:00     İstanbul    Ücretsiz

: / / /

Farklı Perspektifler Film Festivali 4-8 Mart tarihleri arasında yapılacak.


Detaylar

8th Changing Perspectives/ Farklı Perspektifler Film Festivali

(For English please scroll down)

Sevgili Dostlar,

Günde 50 filmlik sinema maratonuna hazır olduğunuzu ümit ediyoruz çünkü Katadrom Kültür, Sanat ve Sosyal Politikalar Derneği tarafından düzenlenen “Uluslararası Farklı Perspektifler Film Festivali/ Changing Perspectives Film Festival”, 04 – 08 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul’da başlıyor.

Sekizincisi düzenlenecek festivalimizin İstanbul tarihleri 4 – 8 Mart. Festival filmleri FITAS Sinemaları (İstiklal Caddesi) festival etkinlikleri, SUPA Suriye Pasajı Salon ve SGDD-ASAM’da gerçekleşecek.
Bu yılki temamız kent ve kentleşmenin insanlar, hayvanlar ve diğer canlılar üzerindeki etkileri etrafında yoğunlaşıyor. Şemsiye, Mor Portreler, Gülünç, Bağlar, Çok Uzak Çok Yakın, Viraj bölüm başlıkları altında ve Potlaç Yarışmasında 30’un üzerinde ülkeden 100’e yakın film gösterilecek. Özel gösterimlerin de yer alacağı gösterimler Beyoğlu Fitaş Sinemasında ücretsiz olarak izlenebilecek.

→ Giriş ücretsiz, eşinizi, dostunuzu, ailenizi alın gelin.
→ Tüm filmler İngilizce ve Türkçe altyazılı olacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
6 Mart 2020 @ 12:00
Bitiş:
8 Mart 2020 @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.icpsff.com/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar