Yükleniyor Festivaller

Eskişehir Teknoloji Festivali

 22 Eylül 2019 @ 14:00 - 28 Eylül 2019 @ 22:00     Eskişehir

: / /

Eskişehir Teknoloji Festivali Eylül ayında Eskişehir Espark AVM’de düzenleniyor.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Espark Alışveriş Merkezi Eskişehir

ECE Türkiye tarafından yönetilen, bulunduğu şehrin ve bölgenin sosyal ve kültürel yaşamının cazibe merkezi olan Espark Alışveriş Merkezi’nde 22–30 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Teknoloji Festivali kapsamında Sanal Gerçeklik, 3D Yazıcı,  Robotik ve Maker Çocuk atölye çalışmaları saat 14.00–20.00 arasında ziyaretçilerin ilgisine sunuluyor.

Espark Teknoloji Festivali; günlük hayatımızın parçası haline gelecek olan teknolojiler ile 7’den 70’e tüm ziyaretçilerinin ilgisine yönelik olarak geliştirilen, Deneyim Pazarlama odaklı interaktif bir saha etkinliğidir.

Espark Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tüm atölye çalışmalarını 22 – 30 Eylül tarihleri 14.00 – 20.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edebilirler.

Teknoloji Festivaline katılan ziyaretçileri ücretsiz GIF Booth fotoğraf alanı, 3D yazıcı teknolojisi ile üretilmiş 500 telefon standı, 500 logolu magnet, 2.500 Robot Kulübü rozeti ve festivale özel olarak bastırılan 5.000 rozet bekliyor.

SANAL GERÇEKLİK (VR) ATÖLYESİ
Sanal gerçeklik (VR) teknolojisi ile geliştirilmiş̧ en ilginç̧ VR uygulamalarının deneyimlenebileceği atölye çalışmaları ziyaretçiler ile buluşacak.

3D YAZICI  ATÖLYESİ
3D yazıcı atölyesinde ziyaretçiler 60’dan fazla 3D yazıcı ile basılmış objeyi sergi alanında inceleyebilecek ve aktif olarak üretim yapan 3D yazıcıların çalışma prensibi ve teknolojisi hakkında hakkında bilgi edinebilecekler.

BEYİN GÜCÜ VE KONSANTRASYON
Ziyaretçilerin tematik bir alan içerisinde karşılıklı beyin dalgaları ve konsantrasyon gücü ile birbirleri arasında yarışacaklar.

GIF BOOTH ALANI
Teknoloji festivali alanı içerisinde kiosk önünde ziyaretçilerin fotoğrafları çekildikten sonra gif formatında kendilerine hediye edilecek.

ROBOTİK ATÖLYESİ
Robotik Atölye kapsamında ziyaretçiler VEX IQ robotları ile uluslararası standartlara uygun oyun sahalarında anlık olarak yarışabilecek ve VEX IQ robotlarının kullanım alanlarına yönelik montaj ve programlama hakkında bilgi edinebilecekler.

MAKER ATÖLYESİ
Minik ziyaretçilerin hayal güçlerini kullanarak kendilerine özgü̈ elektronik tabanlı icatlar ve ürünler geliştirebileceği, 3D yazıcı kalemler ile 3 boyutlu çizimler yapabilecekleri ve giriş seviyesinde kodlama bilgisi alabilecekleri atölye çalışmaları yapılacaktır.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
22 Eylül 2019 @ 14:00
Bitiş:
28 Eylül 2019 @ 22:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Eskişehir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar