Yükleniyor Festivaller

Edirne Altın Kabin Müzik Fest

 4 Ekim 2019 @ 12:00 - 5 Ekim 2019 @ 23:30     Edirne

:

Edirne Altın Kabin Müzik Festivali 4-5 Ekim tarihlerinde Edirne Öztaş Global Garden’da düzenlenecek.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Öztaş Global Garden Edirne

Yurtdışı ve yurtiçi onlarca başarılı sanatçının bir araya geleceği, Türkiye'nin ilk dj, pop ve rap müzik festivali Altın Kabin, #eğlence ana temalı konseptiyle ilk defa Edirne'de gerçekleştiriliyor. Binlerce katılımın sağlanacağı ve 2 gün sürecek açık hava festivalinde, <strong>Demet Akalın, Edis, Merve Özbey, İdo Tatlıses, Canbay &amp; Walker, Khontkar, Eypio, Yener Çevik, Cielo, Halil Vergin, Erdem Kınay, Dj Rasimcan, Zeo Jaweed, Selin Ciğerci</strong> ve onlarca alanında başarıya ulaşmış DJ sahne alacak. Edirne merkezde Kocasinan Mahallesi Olin Kavşağı'nda yeni açılan 20 dönüm arazi üzerinde bulunan Öztaş Global Garden'da düzenlenecek olan <strong>Altın Kabin</strong>'de ayrıca ünlü grupların dans gösterileri ve sosyal medya fenomenlerinin yarışmaları da gerçekleştirilecek.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
4 Ekim 2019 @ 12:00
Bitiş:
5 Ekim 2019 @ 23:30
Festival Kategorisi:

Şehir

Edirne / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar