Yükleniyor Festivaller

Düzce Kabağı ve Kestane Şenliği

 29 Kasım 2019 @ 12:00 - 1 Aralık 2019 @ 21:00     Düzce    Ücretsiz

: / / /

Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliği ile Düzce’de ikinci kez “Düzce Kabağı ve Kestane Şenliği” 29 Kasım- 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.


Detaylar

Festival kapsamında kabaktan yapılan çeşitli yemekler arasında yarışmalar düzenlenecek. Ziyaretçiler müzikli eğlencenin yanı sıra kurulan stantlarda Düzce’nin tescilli ürünlerini tanıma fırsatı bulacak. Ayrıca İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan stantlarda eski tarım aletlerinin de tanıtımı yapılacak. Festivalin en önemli aşamasında da 1 ton kabaktan yapılacak tatlı ve tuzlu çeşitlerden oluşan yemekler ziyaretçilere ikram edilecek.


Program

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Düzce

<h2>Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliği ile Düzce’de ilk kez “Düzce Kabağı Lezzet Şenliği” düzenlenecek.</h2>
Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Düzce Üniversitesi ve Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerinin girişimi ile Düzce Kabağı tüm Türkiye’ye tanıtılacak. “Düzce kabağı Lezzet Şenliği” adı altında <strong>28-29-30 Aralık</strong> tarihlerinde Anıtpark meydanında yapılması planlanırken festivale; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Türk Kızılayı Düzce Şubesi destek veriyor.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
29 Kasım 2019 @ 12:00
Bitiş:
1 Aralık 2019 @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Düzce / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar