Yükleniyor Festivaller

DogFest Fethiye

 26 Eylül 2020 @ 12:00 - 27 Eylül 2020 @ 22:00     Muğla

: /

Bu yıl 4.sü yapılması planlanan DogFest’in  26-27 Eylül tarihlerinde Fethiye’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.


Bu festival ertelenmiştir. Festivalin yeni tarihi kesinleştiğinde FestTR'den ve festivalin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Bu sene 3.sünü gerçekleştirdiğimiz, dünya genelinde pek çok ülkede yıllardan beri düzenlenmekte olan “DOGFEST” etkinliklerinin, her yıl yaklaşık aynı tarihte gerçekleştirilmekte olan Türkiye ayağı “DogFest – Türkiye” Etkinliğimizde İlgi çekici görüntülerin oluşturan eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik, konser, dans gösterileri, sahiplendirme, sürpriz ödüllü yarışmalar, gibi pek çok eğlenceli – eğitici aktivite ve çok daha fazlası “DOGFEST TÜRKİYE”de ziyaretçilerimizle buluşuyor!.

Bu yıl; “Sokak Hayvanları Mahalle Sakinidir” mottosundan yola çıkarak, “SOKAK HAYVANLARINDAN RAHATSIZLIK DUYAN TURİSTİK OTELLERİN YAKLAŞIMLARINA DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA ETKİNLİĞİMİZİ BİR TURİSTİK OTELDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!”

Ülkemizin dört bir tarafından gelecek hayvanseverlerin katılımıyla, “DOGFEST TÜRKİYE 2019”, hayvanseverler ve köpek sahipleri için iki günlük dolu dolu, eğlenceli bir aktivite olacaktır. Her sene Köpekler ve sahipleri için hem eğlenceli hem eğitici hem de aktivasyon dolu bir etkinlik planlıyoruz.. Etkinliğimizi ziyaret etmek (her iki gün de saat 20:00’ye kadar) ücretsizdir, sadece yiyecek – içecek ücretleri ziyaretçilerimiz tarafından ödenmektedir. Bu sene etkinliğin 1. Gününde (Cuma) Saat 20:00 itibarıyla “Açık Büfe Yemekli 80’ler Gecesi” düzenlenmektedir. Gecenin müzikleri Ünlü DJ. Ayhan Topaloğlu tarafından yapılacaktır. Yine etkinliğin 2. Gününde de (Cumartesi) “Maskeli Parti” düzenlenecektir. Her iki gecenin de davetiyeleri ücretlidir. Etkinliğimizin gelirinin büyük bölümü sahipsiz canlara nefes olabilmek için kullanılmaktadır.

Ziyaretçilerimiz, etkinliğimizde, stantlardan etkinliğimize özel imkanlarla ürünler satın alarak, evsiz can dostlarımıza destek verip yardım etme olanağına da sahip olmaktadırlar..DogFest Türkiye 2019.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Vanilla Hotel Fethiye Fethiye Muğla

DogFest 2018 29-30 Eylül tarihlerinde Fethiye'de gerçekleştirilecek. Geçen sene ilkini gerçekleştirdiğimiz ve her yıl yaklaşık aynı tarihte gerçekleştirilecek olan “DogFest – Türkiye” Etkinliğimizin ikincisini bu sene de 29-30 Eylül tarihlerinde, Fethiye Belediyesi desteğiyle, 4P1K (4Pati 1 Kuyruk Dergi) - HAYED (Hayvan Destek & Eğitim Derneği) Organizasyonu ile ve Temizmama.com Ana Sponsorluğunda, yine Güney Ege’nin eşsiz ilçesi Fethiye’de gerçekleştiriyoruz. Köpeğiniz ve sizin için hem eğlenceli hem eğitici hem de aktivasyon dolu bir etkinlik planladık; Etkinliğimiz bu sene “4 Ekim Sokak Hayvanları Haftası” nedeniyle hem bu konuya dikkat çekmek hem de Sahipsiz hayvanlara nefes verebilmek amacıyla ve “Sahipsiz Köpekler” temasıyla gerçekleşecek. Ülkemizin dört bir tarafından gelecek hayvanseverlerin katılımıyla, DOGFEST FETHİYE, hayvanseverler ve köpek sahipleri için iki günlük dolu dolu, eğlenceli büyük bir aktivite olacak. İlgi çekici görüntülerin oluşacağı eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik, sürpriz ödüllü yarışmalar, çocuklar için tiyatro ve pek çok eğitici aktivite, sahiplendirme, konserler ve çok daha fazlası DOGFEST FETHİYE de sizi bekliyor! Etkinliğimizin gelirlerini sahipsiz canlara nefes olabilmek için kullanacağız. Ayrıca etkinlik süresince, standlardan satın alacağınız mama ve malzemelerle, evsiz can dostlarımıza destek verip yardım etme olanağına da sahip olacaksınız. 29-30 Eylül’de (Cumartesi – Pazar) 2 gün boyunca, sizleri ve can dostlarımızı Çalış Plaj Sporları Sahasında bekliyor olacağız. FİNAL KONSERİ DIŞINDA TÜM ETKİNLİKLERE KATILIM ÜCRETSİZDİR! YİYECEK – İÇECEK ÜCRETLERİ KATILIMCI TARAFINDAN ÖDENECEKTİR. ETKİNLİK ALANINDA KÖPEKLERİMİZİ SERBEST BIRAKMAK YASAKTIR. AGRESYONU YÜKSEK KÖPEKLERİNİZ İÇİN AĞIZLIK TAKMAYI UNUTMAYINIZ. LÜTFEN YANINIZDA KAKA POŞETİ BULUNDURUNUZ. 29 EYLÜL 2018 CUMARTESİ 10:00 AÇILIŞ SERBEST ZAMAN DJ PERFORMANSI – STANDLARDAN ALIŞ VERİŞ 13:00 AÇILIŞ KONUŞMASI FETHİYE BELEDİYE BAŞKANI SN. BEHÇET SAATCI 13:30 BANDO 14:00 KORO HAYED MARŞI 15:00 EĞİTİM –WORKSHOP EĞİTMEN UTKU IŞIKCEVAHİR 16:00 YARIŞMA KÖPEKLER VE SAHİPLERİYLE AKTİVİTELER 17:00 GÖSTERİ GİZEM ASAR & LOBO SHOW EKİBİ 18:00 YARIŞMALAR KÖPEKLER VE SAHİPLERİYLE AKTİVİTELER 19:00 GÖSTERİ GİZEM ASAR & LOBO SHOW EKİBİ 21:00 KONSER SANATÇILAR BELİRLENİP BİLDİRİLECEK 00:00 KAPANIŞ 30 EYLÜL 2018 PAZAR 10:00 AÇILIŞ SERBEST ZAMAN DJ PERFORMANSI – STANDLARDAN ALIŞ VERİŞ 11:00 YARIŞMALAR KÖPEKLER VE SAHİPLERİYLE AKTİVİTELER 13:00 TİYATRO GÖSTERİSİ 14:00 WORKSHOP VETERİNER HEKİM KEREM ÖZDEMİR 15:00 GÖSTERİ GİZEM ASAR & LOBO SHOW EKİBİ 16:00 WORKSHOP KOLAY SORULAR ZOR CEVAPLAR DR. GÖKSEL BAYRAMLI 17:00 WORKSHOP EĞİTMEN UTKU IŞIKCEVAHİR 18:00 DANS GÖSTERİSİ KAKAPEDIA YUNAN DANSLARI TOPLULUĞU GÖSTERİSİ 21:00 KONSER EGE

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
26 Eylül 2020 @ 12:00
Bitiş:
27 Eylül 2020 @ 22:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://dogfestturkiye.com/

Şehir

Muğla / Türkiye

Organizatör

4P1K Dergi
Telefon:
0850 333 15 20
E-posta:
info@cnmmedia.com.tr
Website:
https://www.4p1k.com.tr

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar