Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

DogFest Fethiye

 26 Eylül 2020 @ 12:00 - 27 Eylül 2020 @ 22:00     Muğla

: /

Bu yıl 4.sü yapılması planlanan DogFest’in  26-27 Eylül tarihlerinde Fethiye’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.


Bu festival ertelenmiştir. Festivalin yeni tarihi kesinleştiğinde FestTR'den ve festivalin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Nerede?

Vanilla Hotel Fethiye Muğla


Detaylar

devamını oku... kapat

Bu sene 3.sünü gerçekleştirdiğimiz, dünya genelinde pek çok ülkede yıllardan beri düzenlenmekte olan “DOGFEST” etkinliklerinin, her yıl yaklaşık aynı tarihte gerçekleştirilmekte olan Türkiye ayağı “DogFest – Türkiye” Etkinliğimizde İlgi çekici görüntülerin oluşturan eğlenceler, workshoplar, uzman tavsiyeleri, alışveriş, müzik, konser, dans gösterileri, sahiplendirme, sürpriz ödüllü yarışmalar, gibi pek çok eğlenceli – eğitici aktivite ve çok daha fazlası “DOGFEST TÜRKİYE”de ziyaretçilerimizle buluşuyor!.

Bu yıl; “Sokak Hayvanları Mahalle Sakinidir” mottosundan yola çıkarak, “SOKAK HAYVANLARINDAN RAHATSIZLIK DUYAN TURİSTİK OTELLERİN YAKLAŞIMLARINA DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA ETKİNLİĞİMİZİ BİR TURİSTİK OTELDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!”

Ülkemizin dört bir tarafından gelecek hayvanseverlerin katılımıyla, “DOGFEST TÜRKİYE 2019”, hayvanseverler ve köpek sahipleri için iki günlük dolu dolu, eğlenceli bir aktivite olacaktır. Her sene Köpekler ve sahipleri için hem eğlenceli hem eğitici hem de aktivasyon dolu bir etkinlik planlıyoruz.. Etkinliğimizi ziyaret etmek (her iki gün de saat 20:00’ye kadar) ücretsizdir, sadece yiyecek – içecek ücretleri ziyaretçilerimiz tarafından ödenmektedir. Bu sene etkinliğin 1. Gününde (Cuma) Saat 20:00 itibarıyla “Açık Büfe Yemekli 80’ler Gecesi” düzenlenmektedir. Gecenin müzikleri Ünlü DJ. Ayhan Topaloğlu tarafından yapılacaktır. Yine etkinliğin 2. Gününde de (Cumartesi) “Maskeli Parti” düzenlenecektir. Her iki gecenin de davetiyeleri ücretlidir. Etkinliğimizin gelirinin büyük bölümü sahipsiz canlara nefes olabilmek için kullanılmaktadır.

Ziyaretçilerimiz, etkinliğimizde, stantlardan etkinliğimize özel imkanlarla ürünler satın alarak, evsiz can dostlarımıza destek verip yardım etme olanağına da sahip olmaktadırlar..DogFest Türkiye 2019.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
26 Eylül 2020 @ 12:00
Bitiş:
27 Eylül 2020 @ 22:00
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Muğla / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar