Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Derince Yöresel Tatlar Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Derince Yöresel Tatlar Festivali

1 Ekim 2018 @ 10:00 - 15 Ekim 2018 @ 23:00

Kocaeli Erzurumlular Derneği’nin öncülüğünde Derince’de düzenlenen Derince Yöresel Tatlar Festivali Ekim ayında gerçekleşiyor.


Nerede?

Kocaeli

Detaylar

Sivil toplum kuruluşlarının yoğunlukta olduğu Derince’de bu kez derneklerin katılımı ile çok önemli bir etkinlik daha sahne aldı. Öncülüğünü Kocaeli Erzurumlular Derneği’nin yaptığı ve ilçede yer alan diğer STK’ların da desteklediği ‘Yöresel Tatlar Festivali’ Çınarlı Mahallesi İstiklal Caddesi’nde yer alan yeni pazar alanında kuruldu. 15 Ekim tarihine kadar açık kalacak olan Yöresel Tatlar Festivali’nin açılışına başta Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut olmak üzere, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, ilçedeki STK’ların başkan ve yöneticileri ile vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Bulut, Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok ve STK temsilcileri ile birlikte alanı gezerek, esnaflar ve vatandaşlarla selamlaştı. Sanatçılar İbrahim Deniz ve Murat Yıldız’ın verdiği konserlerle gece geç saatlere kadar devam eden festival, kurulan stantlar ve çocuklar için hazırlanan lunapark alanı ile daha da renklendi.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


Başlangıç:
1 Ekim 2018 @ 10:00
Bitiş:
15 Ekim 2018 @ 23:00
Kocaeli
Kocaeli, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon