Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Çukurca Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali

 1 Eylül 2021 - 5 Eylül 2021     Hakkari    Ücretsiz

: / / /

3. Çukurca Fotosafari Ve Doğa Sporları Festivali 1-5 Eylül tarihlerinde Hakkari Çukurca’da.Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde geleneksel hale getirilen ve bu yıl 3.’sü düzenlenecek ‘Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali’ için hazırlıklara başlanıldı.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının projesi kapsamında İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Hakkari Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Çukurca Kaymakamlığı ve Çukurca Belediyesi tarafından desteklenen 3. Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali’nin 15 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenleneceği belirtildi. Konuyla ilgili bilgi veren Çukurca Kaymakamı Hasan Kurt, “Çukurca’da bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz ‘Çukurca 3. Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali’ne tüm fotoğrafçıları, doğa tutkunlarını ve halkımızı bekliyoruz” dedi.

Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar ise her defa daha güzel bir coşku ve heyecanla kutladıkları Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali için çalışmaların başlatıldığını belirtti. Başkan Dündar, “Türkiye’nin dört bir yanından gelen doğaseverler için konaklama ve ulaşım çalışmaları tamamlandı. Her yıl olduğu gibi misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Çukurca Doğa Sporları Festivali Çukurca Festivali Çukurca Fotosafari Çukurca Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali

Detaylar

Başlangıç:
1 Eylül 2021
Bitiş:
5 Eylül 2021
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Hakkari / Türkiye

İlçe

Çukurca

Yorum Bırakın

Avatar