Yükleniyor Festivaller

Contemporary İstanbul

 16 Aralık 2020 @ 12:00 - 20 Aralık 2020 @ 23:00     İstanbul

: / /

Tüm dünyaya hitap eden bir çağdaş sanat fuarı konumunda yer alan Contemporary İstanbul, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 15. kez gerçekleşecek!


Detaylar

İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 15.  kez gerçekleşecek olan Contemporary Istanbul, bölge galerilerinin yanı sıra Avrupa, Amerika ve Asya’nın en önemli galerilerini, sanatçılarını ve koleksiyonerlerini de bir araya getirerek İstanbul’u geniş bir sanat izleyicisi kitlesinin odak noktası yapacak.Bölgesel karakterinden aldığı güçle Orta Doğu, Balkanlar, Kafkasya ve Doğu Akdeniz ülkeleri ile beraber Avrupa ve Amerika’ya uzanan Contemporary Istanbul, tüm dünyaya hitap eden bir çağdaş sanat fuarı konumunda yer alıyor.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İstanbul Kongre Merkezi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı İstanbul

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
16 Aralık 2020 @ 12:00
Bitiş:
20 Aralık 2020 @ 23:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.contemporaryistanbul.com

Şehir

İstanbul / Türkiye

Organizatör

Akbank

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar