Yükleniyor Festivaller

Color Life Fest Arsuz

 29 Temmuz 2018 @ 16:00 - 23:30     Hatay

: /

Dünyanın en renkli festivali bu kez Hatay Arsuz’da…

Sen de gel #hayatınırenklendir

Türkiye’nin farklı bölgelerinde binlerce kişinin katılımıyla kutlanan COLOR LIFE bu yıl sizlere yine rengarenk ve muhteşem bir festival vaad ediyor.

Gün boyunca DJ performansları, her saat başı renk yağmuru ile hafta sonuna damgasını vuracak festival sizlere unutamayacağınız bir haftasonu yaşatacak.


Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.
facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Arsuz Plajı Arsuz Hatay

<strong>Dünyanın en renkli festivali bu kez Hatay Arsuz'da...</strong>

Sen de gel #hayatınırenklendir

Türkiye'nin farklı bölgelerinde binlerce kişinin katılımıyla kutlanan COLOR LIFE bu yıl sizlere yine rengarenk ve muhteşem bir festival vaad ediyor.

Gün boyunca DJ performansları, her saat başı renk yağmuru ile hafta sonuna damgasını vuracak festival sizlere unutamayacağınız bir haftasonu yaşatacak.
<h1>LINE-UP</h1>
Burak Yeter
Cielo
Arem Özgüç &amp; Arman Aydın

<strong>Etkinlik Alanı</strong>
Sizler için rengarenk konseptte muhteşem bir festival alanı hazırlıyoruz. Arsuz'un en güzel sahilinde hayatınızı renklendirin!

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
29 Temmuz 2018
Saat:
16:00 - 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Hatay / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar