Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Çocuklar Ülkesi Festivali

 31 Ağustos 2019 @ 12:00 - 1 Eylül 2019 @ 21:00     İzmir

: / / /

Çocuklar Ülkesi Festivali 31 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde İzmir İnciraltı Cavit Ölçer Tesisleri’nde…


Cavit Ölçer Tesisleri İzmir

Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Her şey çocukları sevmekle başlar deyip yola çıktık ve Türkiye’nin en iddialı çocuk festivalini hayata geçirmeye karar verdik. Yalnız çocukların değil ebeveynlerin de çok şey öğreneceği, eğleneceği ve unutulmaz anılar ile evlerine döneceği festivalimiz için aldığınız biletler ile yardıma muhtaç hayvanlara da destek vermiş olacaksınız. Aldığınız biletler, Hipder ve Haytap’a; beslenme sağlık ve mutluluk olarak geri dönecek. Canlar çok sevinecek.

SINIRLI SAYIDA BİLET, SINIRSIZ MUTLULUK.

Festivalimiz öyle dolu ki! Çocukların bilişsel gelişimi ve motor becerileri düşünülerek hazırlanmış onlarca atölyede, profesyonel eğitmenler eşliğinde hem eğlenecek hem de öğrenecekler.

Seramik Atölyesi’nden Uzay Atölyesine, Bilim Atölyesinden Mutfak Atölyesine kadar her ilgi alanına cevap verebilecek kadar geniş, her çocuk ve ebeveyninin birlikte geçirdikleri nadir zamanları verimli kılacak kadar incelikli düşünülerek hazırlanmış.

Yazın son gününde siz de aileniz için farklı bir etkinlik arıyorsanız eğer, sizi çocuğunuzla çocuk olmaya davet ediyoruz.


Program

Eğitimde yenilikçi modelleri sergileyen, dünyada eğitim ve yaratıcı zeka kuramları konusunu işleyen “Çocuklar Ülkesi Festivali” şimdiye kadar yapılmış tüm çocuk festivallerinden farklı olarak çocukların eğitim alırken eğlenebildikleri ve eğitimin sıkıcı halden çıkıp ilgi çekici hale gelmesini sağlayan konuları barındıracak. Gelecek nesillerin eğitimine katkıda bulunurken ailelerin de konular hakkında detaylı bilgi sahibi olmalarını sağlayacak bir formatta tasarlanan Çocuklar Ülkesi Festivali ailelerin çocuklarıyla birlikte eğlenceli, eğitici ve faydalı vakit geçirmelerini amaçlıyor.

Ülkemizde ve dünyada birçok eğitim modeli kullanılmakta. Festivalimizde de farklı ülkelerde kullanılan ve yenilikçi eğitim modellerine yer veriyoruz. Çocuklar Ülkesi Festivali’nde yaratıcı ve eğlenceli eğitim konularına ilişkin alanında uzman kişiler tarafında verilecek söyleşiler, uygulamalı dersler, atölyeler gibi birçok tanıtım ve anlatım metodu yer bulacak.

Yenilikçi ve yaratıcı eğitimi destekleyen, koordinasyon, denge, kas, motor beceri gelişimi, mesleki tanıtım, sosyal sorumluluk konularında farklı atölye çalışmaları misafirlere hizmet verecek.

2 gün sürecek Çocuklar Ülkesi Festivali’nde eğlenceyi tabi ki unutmadık. Alanda kurulacak dev sahnede gün boyu devam edecek konserler, söyleşiler ve çeşitli profesyonel animasyon gösterileri gerçekleşecek. Alanda bulunacak cep sahnelerde ise profesyonel masal anlatıcıları öncülüğünde büyüklerin ve küçüklerin hayallerine doğru yolculuklar gerçekleştirecekleri harika dinletiler yer alacak. Festival süresince alanda tahta bacaklar, jonglörler, hokkabazlar, palyaçolar, masal kahramanları, maskotlar, bando takımları, balonbazlar, sihirli su boloncukları, dev şişme oyun parkları ve interaktif aile oyunları misafirlerimizin masal gibi bir gün geçirmesine yardımcı olacak.

Çocuklar Ülkesi Festivali çocuklu aileler, çocuk bekleyen aileler, çocuk ile ilgili tüm kurum ve toplulukların ilgisini çekecek etkinliklere ev sahipliği yapacak.Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
31 Ağustos 2019 @ 12:00
Bitiş:
1 Eylül 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar