Yükleniyor Festivaller

Çıntar Festivali

 12 Aralık 2019 @ 10:00 - 19:00     Muğla    Ücretsiz

: / / /

Muğla’da yağmurların ardından kendini gösteren çıntarlar, yörede her yıl Kasım, Aralık aylarında toplanmaya başlanır. Menteşe Belediyesinin öncüğünde bu yıl 3.’sü düzenlenen Çıntar Festivali 12 Aralık günü yapılacak.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Ege Bölgesinde doğal hayatın insanoğluna sunduğu en güzel nimetlerden olan çıntar, yağışlarla birlikte toprak üstünde kendini göstermeye başladı. Bölge halkının en önemli geçim kaynaklarından olan, sonbahar ve kışın habercisi çıntarlar, Menteşe Belediyesi’nin yapacağı festivalin 2.’siyle tanıtılacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Menteşe Muğla

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
12 Aralık 2019
Saat:
10:00 - 19:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.mentese.bel.tr/

Şehir

Muğla / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar