Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Çerkezköy Kültür ve Sanat Festivali

 28 Ağustos 2021 - 31 Ağustos 2021     Tekirdağ    Ücretsiz

: /

3. Çerkezköy Kültür ve Sanat Festivali 28-30 Ağustos tarihleri arasında sizlerle.


Tekirdağ

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Pandemi nedeni ile geçtiğimiz yıl yapılamayan Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali bu yıl 28-29 ve 30 Ağustos tarihlerinde yapılacak. Bisiklet Şenliği, Uçurtma Şenliği ve Streetball Turnuvası gibi renkli etkinliklerin yer alacağı festival kapsamında 29 Ağustos Pazar günü Ceylan Ertem, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ise ünlü sanatçı Haluk Levent sahne alacak.

Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri 28 Ağustos Cumartesi günü Kentpark’ta saat 16.00’da Streetball Turnuvası’nın başlaması ile start alacak. 7 kategoride düzenlenecek olan Streetball Turnuvası 3 gün sürecek ve kategorilerinde dereceye girenlere ödülleri 30 Ağustos Zafer Bayramı akşamı saat 23.00’da verilecek.

PAZAR GÜNÜ BİSİKLET VE UÇURTMA ŞENLİĞİ DÜZENLENECEK

Festivalin ikinci günü ise Kentpark’ta saat 15.30’da Bisiklet Şenliği ile başlayacak. 29 Ağustos Pazar günü saat 15.30’da Kentpark’ta toplanacak olan bisiklet tutkunları saatler 16.00’ı gösterdiğinde Kuşbahçe Mevkii’ne doğru pedal çevirmeye başlayacaklar. Bisiklet Şenliği’ne katılacak bisiklet tutkunlarının Kuşbahçe Mevkii’ne varmasının ardından saat 16.30’da da Uçurtma Şenliği düzenlenecek. Uçurtma Şenliği’nde vatandaşlarımıza ücretsiz uçurtma dağıtılacak ve çeşitli ikramlarda bulunulacak.

CEYLAN ERTEM SAHNE ALACAK

Uçurtma Şenliği’nin sona ermesinin ardından saatler 21.00’ı gösterdiğinde Kentpark’ta sevilen sanatçı Ceylan Ertem sahne alarak, birbirinden güzel eserlerini Çerkezköy halkı için seslendirecek.

HALUK LEVENT GELİYOR

Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali 30 Ağustos Zafer Bayramı Kentpark’ta saat 21.00’da düzenlenecek olan ve muhteşem sesi ile herkesi büyüleyen ünlü sanatçı Haluk Levent’in vereceği unutulmaz konser ile taçlanacak.

STREETBALL TURNUVASI ÖDÜLLERİ VERİLECEK

30 Ağustos Zafer Bayramı günü düzenlenecek olan Haluk Levent konserinin ardından Streetball Turnuvası’nda dereceye giren sporculara ödülleri verilecek ve ardından Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali sona erecek.

HERKES DAVETLİ

Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali’ne tüm Çerkezköy ve bölge halkının davetli olduğunu belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Pandemi tedbirlerini elden bırakmadan gerçekleştireceğimiz Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali’nde tüm hemşerilerimizi ve bölge halkımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. 28 Ağustos Cumartesi günü başlayacak ve 30 Ağustos Zafer Bayramı akşamı sona erecek olan Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivalimize tüm hemşerilerimiz davetlidir” dedi.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Çerkezköy Festivali Çerkezköy Kültür Festivali Çerkezköy Kültür ve Sanat Festivali Çerkezköy Sanat Festivali

Detaylar

Başlangıç:
28 Ağustos 2021
Bitiş:
31 Ağustos 2021
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Tekirdağ / Türkiye

İlçe

Çerkezköy

Yorum Bırakın

Avatar