Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali

 28 Ekim 2020 @ 10:00 - 1 Kasım 2020 @ 22:00     Rize

: /

Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali 28 Ekim -1 Kasım tarihlerinde düzenleniyor.


Nerede?

Rize

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteği ile Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından ilimizdeki kamu kurum/kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerin katkılarıyla Rize’de gerçekleştirilecektir.

Festivalin Amacı: İlimizin ve Bölgemizin doğal, yöresel, kültürel ve tarihi değerlerinin tanıtılmasında ve gelecek nesillere aktarılmasında, özellikle gençleri, bu alanda yeni filmlerinin (Sinema filmi, kısa film, belgesel film) çekilmesine teşvik etmek ve Çay ve Doğa konulu filmleri gençler ve halkımıza tanıtmak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Çay Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali Çay Film Festivali Gençlik Filmleri Festivali Rize Film Festivali Film Festivalleri Karadeniz Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
28 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
1 Kasım 2020 @ 22:00
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Rize / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar