Yükleniyor Festivaller

Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali

 28 Ekim 2020 @ 10:00 - 1 Kasım 2020 @ 22:00     Rize

: /

Çay, Doğa ve Gençlik Filmleri Festivali 28 Ekim -1 Kasım tarihlerinde düzenleniyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü desteği ile Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından ilimizdeki kamu kurum/kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerin katkılarıyla Rize’de gerçekleştirilecektir.

Festivalin Amacı: İlimizin ve Bölgemizin doğal, yöresel, kültürel ve tarihi değerlerinin tanıtılmasında ve gelecek nesillere aktarılmasında, özellikle gençleri, bu alanda yeni filmlerinin (Sinema filmi, kısa film, belgesel film) çekilmesine teşvik etmek ve Çay ve Doğa konulu filmleri gençler ve halkımıza tanıtmak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Rize

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
28 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
1 Kasım 2020 @ 22:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
https://www.facebook.com/cayfilmfest/

Şehir

Rize / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar