Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Sonance Festival

 9 Haziran @ 15:00 - 10 Haziran @ 23:30     Ankara

: /

Herkesin merakla beklediği Sonance Festival, bu yıl 9-10 Haziran’da 8’inci programıyla geri dönüyor! Her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya çapında bir çok sanatçının sahne alacağı festivalin biletleri satışta. Hemen biletinizi alın ve Sonance Festival’in eşsiz deneyimine şimdiden ortak olun.


Nerede?

Club Mirador Ankara


Detaylar

devamını oku... kapat

Her sene binlerce elektronik müzik severi bir araya getiren, bu sene 6.sı gerçekleşecek olan, Ankara’nın elektronik müzik alanındaki en büyük festivali Sonance Festival bu sene ilk defa farklı bir yerde elektronik müzik severleri ağırlayacak.

Ankara’da Mogan Gölü’nün kıyısında, şehrin karmaşasından uzak, gerçekleşecek olan Sonance Festival, bu sene de dünyaca ünlü bir çok müzisyen ve ülkemizin en nitelikli djlerinden oluşan bir vitrinle huzur ve kaliteyi bir arada arayanlara tarifsiz anlar yaşatmayı hedefliyor.

Müziğin dışında bir çok sanatsal aktiviteye’de ev sahipliği yapacak olan Sonance Festival’de katılımcılar birbirinden farklı dizayn ve sanat atölyelerinde keyifli vakit geçirme fırsatı bulacaklar.Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 5

Your page rank:


Burn Sonance Festival Sonance Sonance Ankara Sonance Festival Sonance Festival Ankara Elektronik Müzik Festivalleri Müzik Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
9 Haziran @ 15:00
Bitiş:
10 Haziran @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Gölbaşı

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar