Yükleniyor Festivaller

Burn Sonance Festival

 14 Eylül 2019 @ 12:00 - 15 Eylül 2019 @ 23:30     Ankara

:

Burn Sonance Festival 14-15 Eylül’de Mirador Club sahnesinde birbirinden farklı DJ ve müzisyenleri ağırlayacak.

Bu sene üçüncüsü gerçekleşecek olan, Ankara’nın elektronik müzik alanındaki en büyük festivali Sonance Festival, yine dünyaca ünlü bir çok sanatçıyı ve müzikseveri Eylül’de bir araya getiriyor.

Beraber unutulmaz anlara tanıklık ettiğimiz, şıklığı ve güzelliğiyle Ankara’nın en gözde ve nezih mekanlarından biri haline gelen Club Mirador’da gerçekleşecek olan Sonance festival, müzikseverlere her zamanki gibi eşsiz bir müzikalite sunmasının yanında onları Akdeniz’deki bir tatil ortamının sıcak atmosferine götürmeyi hedefliyor

Yeşilin tüm tonlarını deneyimleyebileceğiniz 6 dönümlük arazide müzik ve hizmet sektörünün alanında en tecrübeli isimlerini aynı çatı altında birleştiren Sonance Festival bu sene de havuzun ve müziğin tadını çıkarmak isteyenlere benzersiz bir eğlence vaad ediyor.


Program

Line Up

*in Alphabetical Order

Agents of Time (live)
Fango
Maksim Dark
Marvin & Guy
Moscoman
Red Axes
Township Rebellion
Unders

—————————–

Alan Cutt
Demirabi
Deniz Kabu
Dsknnct
Ferhat Albayrak
Heavie
Kerem Değirmeci
Kuvoka
Maguar
Murat Uğurlu
Rıza Gobalez
Savrun Brothers
Sezer Uysal
Ugr
Uğur Project
Uygar Polat
Vertige

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Club Mirador Çankaya Ankara

<h3>LINE-UP</h3>
<strong>Islandman</strong>
Tolga Böyük’ün solo projesi olarak 2010 yılında hayata geçen Islandman, vurmalılarda Eralp Güven, synthesizer ve gitarlarda Erdem Başer’in de katılımıyla izleyicilerine ‘afro beat’ ten ‘krautrock’ a uzanan geniş bir müzikal aralık sunuyor. Her üyesinin kendine has müzikal deneyimini ortaya koyduğu topluluk, 2016 yılında Danimarka’lı plak şirketi ‘Music For Dreams’ üzerinden yayınlanan ilk albümü ‘Ağıt’ ile yerli ve yabancı müzik sahnesinde büyük bir yankı uyandırdı. Grubun geçtiğimiz aylarda aynı plak şirketi üzerinden piyasaya sürülen uzun çaları ‘Rest in Space’ plak ve dijital formatıyla müzik listelerine ilk sıradan giriş yaptı.

Sahnede , synthesizerlarla mekanik ses raylarının üzerinde emprovizelerle yol alan, yeni ses diyarlarını keşfetmeyi amaçlayan bir müzik tasarlanırken; keşfe ortak olmak ya da dans ederek geçen treni uğurlamak izleyicinin seçiminde. .

<strong>Iorie</strong>
Elektronik müziğin başkenti Berlin’den aramıza katılacak Iorie’nin müziği, bedeninizi sarsmak, kalbinizi hareket ettirmek ve zihninizi heyecanlandırmak için tüm temposuyla can atmakta. Yollarda ve seyahatlerinde biriktirdiği sesleri, felsefi sözler ile harmanlayan Iorie ona eşlik eden herkesi Sonance Festival Chill Sahne’de kucaklamaya hazırlanıyor.

<strong>Chaim</strong>
Dünyayı, rüzgarı, ateşi, bedeni ve ruhu birbirine bağlayan zengin ve çeşitli bir müzikal imzaya sahip İsrailli müzisyen Chaim Sonance Festivalde dans pistini gökyüzüne yükseltmeyi hedefliyor.

<strong>Artbat</strong>
Diynamic’in kurucusu Solomun’un ‘Secret Weapon’ olarak adlandırdığı, elektronik müzik dünyasının sunduğu tüm melodileri bir araya getiren Artbat ile Sonance Festival’de eşsiz bir müzik keyfine hazır olun!

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
14 Eylül 2019 @ 12:00
Bitiş:
15 Eylül 2019 @ 23:30
Festival Kategorisi:

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar