Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Bozcaada Yerel Tatlar Festivali

 28 Haziran 2019 @ 12:00 - 30 Haziran 2019 @ 21:00     Çanakkale

: / / / / /

Bozcaada’nın yerel lezzetlerini daha çok insanla tanıştırmayı hedefleyen “Bozcaada Uluslararası Yerel Tatlar Festivali bu yıl da çok renkli! 28-30 Haziran tarihleri arasında 10.’su düzenlenecek olan Uluslararası Yerel Tatlar Festivalinde her yıl olduğu gibi bu yıl da adalı hanımların hazırladığı yemeklerin tadımları yapılacak.

Etkinlikleri sadece bir alanla sınırlı tutmatan festival ekibi sokak müzisyenleri, dans, yoga ve pilates workshopları ile konuklara keyifli zamanlar yaşatacak.

 


Nerede?

Çanakkale


Detaylar

devamını oku... kapat

BOZTİD (Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği) tarafından düzenlenen festival, her yıl Eylül ayının ikinci hafta sonunda gerçekleştirilmektedir. Bozcaada meydanında birbirinden güzel ada yemekleri ve uluslararası mutfaklara ait yemeklerin tadımlarıyla başlayan ve akşam kale içinde düzenlenen konser ile devam eden organizasyon, pazar günü öğle saatlerinde konuklar Ada’dan ayrılırken limanda Denizkestanesi tadımı ile son bulmaktadır.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
28 Haziran 2019 @ 12:00
Bitiş:
30 Haziran 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , , , ,

Şehir

Çanakkale / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın