Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Bozcaada Kitap Fuarı

1 Temmuz 2019 @ 12:00 - 1 Eylül 2019 @ 22:00 Çanakkale Ücretsiz

Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde bu sene 7. si düzenlenen Bozcaada Kitap Fuarı Eylül’e kadar sürecek.


AÇIKLAMA

İlk açıldığı 2013 yılında 5 bin kitapla faaliyete başlayan Bozcaada Kitap Fuarı bu sene kitap, müzik ve hediyelik eşya olarak 50 bin çeşitle adalıların ve adaya gelen misafirlerin karşısına çıkıyor. Birçok yayınevi ile ilk kez direkt çalışmaya da başlayan Kitap Fuarı aynı zamanda Bozcaadalı yazarların kitaplarına da özel stant açıyor.

Adanın tek dergisi Mendirek’in tüm sayıları ve dergi tarafından hazırlanan kitaplar da Bozcaada Kitap Fuarı’nda okuyucusunu bekliyor. Temmuz ayı içerisinde dergini yıldönümünde bir dizi etkinlik de gerçekleştireceği Bozcaada Kitap Fuarı’nda derginin yazarlarından Haluk Şahin, Necati İnceoğlu, Mustafa Dermanlı, H. Can Yücel, Gürkan Vural, Nejat Hamlacıbaşı gibi isimler kitaplarını imzalayacaklar. Etkinliğin programı ilerleyen günlerde duyurulacak.

Bozcaada Kitap Fuarı’nı adaya kazandıran Murat Deniz, “Bu sene yedinci sezonumuz. Her sene kitap çeşitliliği ve sayısını da arttırıyoruz. Ayrıca müzik CD’leri, plaklar, hediyelik eşyalar da fuarımızda adalıları ve adaya tatile gelen misafirlerimizi bekliyoruz. Sezon içerisinde fuarda adalı yazarların haricinde, önemli isimlerin imza günleri ve söyleşileri de olacak. 9 Eylül’e dek Kitap Fuarı’mız açık olacak” dedi.

PROGRAM

Bozcaada Kitap Fuarı programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında güncel programa FestTR’den, sosyal medya hesaplarımızdan ve festivalin resmi internet hesaplarından ulaşabilirsiniz.


Bozcaada Çanakkale

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?