Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Bozcaada Kitap Fuarı

 1 Temmuz 2019 @ 12:00 - 1 Eylül 2019 @ 22:00     Çanakkale    Ücretsiz

: / / / /

Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde bu sene 7. si düzenlenen Bozcaada Kitap Fuarı Eylül’e kadar sürecek.


Nerede?

Çanakkale


Detaylar

devamını oku... kapat

İlk açıldığı 2013 yılında 5 bin kitapla faaliyete başlayan Bozcaada Kitap Fuarı bu sene kitap, müzik ve hediyelik eşya olarak 50 bin çeşitle adalıların ve adaya gelen misafirlerin karşısına çıkıyor. Birçok yayınevi ile ilk kez direkt çalışmaya da başlayan Kitap Fuarı aynı zamanda Bozcaadalı yazarların kitaplarına da özel stant açıyor.

Adanın tek dergisi Mendirek’in tüm sayıları ve dergi tarafından hazırlanan kitaplar da Bozcaada Kitap Fuarı’nda okuyucusunu bekliyor. Temmuz ayı içerisinde dergini yıldönümünde bir dizi etkinlik de gerçekleştireceği Bozcaada Kitap Fuarı’nda derginin yazarlarından Haluk Şahin, Necati İnceoğlu, Mustafa Dermanlı, H. Can Yücel, Gürkan Vural, Nejat Hamlacıbaşı gibi isimler kitaplarını imzalayacaklar. Etkinliğin programı ilerleyen günlerde duyurulacak.

Bozcaada Kitap Fuarı’nı adaya kazandıran Murat Deniz, “Bu sene yedinci sezonumuz. Her sene kitap çeşitliliği ve sayısını da arttırıyoruz. Ayrıca müzik CD’leri, plaklar, hediyelik eşyalar da fuarımızda adalıları ve adaya tatile gelen misafirlerimizi bekliyoruz. Sezon içerisinde fuarda adalı yazarların haricinde, önemli isimlerin imza günleri ve söyleşileri de olacak. 9 Eylül’e dek Kitap Fuarı’mız açık olacak” dedi.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
1 Temmuz 2019 @ 12:00
Bitiş:
1 Eylül 2019 @ 22:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Çanakkale / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar