Yükleniyor Festivaller

Bozcaada Caz Festivali

 20 Ağustos - 22 Ağustos     Çanakkale

: / /

Bozcaada Caz Festivali bu sene tekrar Bozcaada’nın en güzel zamanı olan 20-22 Ağustos 2021’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

5780131
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Detaylar

Bozcaada’nın esintilerinde kendimizi müziğe bıraktığımız, tüm adaya yayılan disiplinlerarası etkinliklerde birbirimize kavuşmaya sayılı günler kaldı.

Kendine Has, Volkswagen, Jack Lives Here ve Metro Türkiye’nin destekleriyle 20-21-22 Ağustos’ta gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali’nin 5. yılını kutlamaya hazırlanıyoruz. Bozcaada’nın doğasından ilham alarak 2017 yılından beri, farklı jenerasyonlardan birçok müzisyeni dinleyiciyle buluşturmanın yanı sıra, katılımcılarımıza farklı disiplinlerin yer aldığı kapsamlı bir etkinlik programı sunuyoruz.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) katkılarıyla Bozcaada Caz Festivali zengin müzik içeriğiyle ve disiplinlerarası KEŞİF programıyla bu sene hem fiziksel olarak, hem de dijital ortamda gerçekleşecek.

Festival biletleri yakında Passo’da satışa çıkıyor.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bozcaada Ayazma Manastırı Bozcaada Çanakkale

Caz festivalleri fikrine açık havada bir caz festivali deneyimi tasarlayarak yeni bir bakış açısı getiren Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden festivalcilerin odak noktası olacak. Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali; funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve özgür caz gibi türleri içerecek geniş bir programla Kabak & Lin, allaturca music ve Pavli Bozcaada iş birliği ile düzenlenecek. Kendine Has ve Avek - Volkswagen katkılarıyla gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali bünyesine bu sene müzikle beraber atölyeler, sosyal projeler, gastronomi projeleri, adanın farklı noktalarında karşınıza çıkacak etkinlikler ve konserler ekleyerek içeriğini genişletecek ve Bozcaada'ya yayılacak.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
20 Ağustos
Bitiş:
22 Ağustos
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.bozcaadacazfestivali.com/

Şehir

Çanakkale / Türkiye

Organizatör

allaturca
Telefon:
(0212) 243 3414
E-posta:
info@allaturcamusic.com
Website:
http://allaturcamusic.com/

İlgili Festivaller

2 yorum

 • Avatar
  Halil Cevapla

  Resmi sitede 19-21 Temmuz olarak görünüyor. Sanırım tarihi güncellemeniz gerekiyor

  • Fest TR
   Fest TR Cevapla

   Uyarınız için teşekkürler. Bilgiler ve program güncellendi 😉

Yorum Bırakın

Avatar