Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Bolluk Bereket Festivali

7 Aralık 2019 @ 12:00 - 8 Aralık 2019 @ 21:00 İzmir

Festival Navigation

Bu yıl 7. kez düzenlenen Bolluk Bereket Festivali 7-8 Aralık’ta İzmir TCDD Alsancak Gar Sanat Galerisi’nde yapılacak.


AÇIKLAMA

7. Bolluk Bereket Festivali, İzmirliler’le buluşmaya hazır…

BİRartıİKİ Kişisel Yaratıcılık Atölyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen BOLLUK BEREKET FESTİVALİ, kişisel gelişim dünyasındaki pek çok eğitim, uygulama, çalışma ve yeniliği tanıtma, İzmir halkıyla buluşturma hedefiyle 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştiriliyor.

TCDD Alsancak Gar Sanat Galerisi’nde yapılacak Festival, bu yılki temasında, “içimizde ve dünyada barış”ın önemine dikkat çekmek için “Barışa Kucak Aç” sloganıyla İzmirliler’le buluşuyor.

Festival, katılımcılara, farkındalık odaklı interaktif çalışmalar, sağlık- integratif tıp alanındaki gelişmeler, seminer ve sunumlar, beden-zihin-ruh sağlığını bütünleyen keyifli sohbetler, yoga, dans, sema, tai chi, nefes, kahkaha yogası, konser, tiyatro, farkındalık oyunları, kitap imzası gibi birçok etkinliğe katılma fırsatı sunuyor.

Festival, bu yıl, tüm evrene barış titreşimlerini, dünya müzik otoritelerince “Mantra müziğinin cennetten gelen sesi” olarak adlandırılan Seda Bağcan aracılığıyla yayıyor. Festival, 6 Aralık Cuma akşamı, saat 20.00’de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’ndeki konserle başlayacak.

Sektörde yer alan kişi ve kurumlara stant açarak tanıtım yapma fırsatının da sunulacağı festival, şenlik renkliliği ve neşesinde meraklılarıyla buluşmayı hedefliyor.

Her yıl farklı bir sosyal sorumluluk projesi yürüten Festival, bu yıl Sağlık Kalite Derneği’ne (SağKal) destek veriyor.

Hayatı her yönüyle kabul edip kucaklayacağımız, hem kendimizle hem de yaşadığımız dünya ile barışık olmayı hatırlayacağımız Bolluk Bereket Festivali’nde buluşmak dileğiyle…

Haydi, siz de bize katılın, hep beraber barışa kucak açalım!

Festival İletişim : 0530 011 3344

PROGRAM

Bolluk Bereket Festivali programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında güncel programa FestTR’den, sosyal medya hesaplarımızdan ve festivalin resmi internet hesaplarından ulaşabilirsiniz.


TCDD Alsancak Gar Sanat Galerisi Alsancak İzmir

Organizatör

BİRartıİKİ Kişisel Yaratıcılık Atölyesi

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?