Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Bodrum Uluslararası Peynir Festivali

 7 Nisan 2022 @ 10:00 - 10 Nisan 2022 @ 18:00     Muğla    Ücretsiz

: / /

Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Uluslararası Peynir Festivali’ne, Türkiye’nin birçok ilinin yanı sıra Yunanistan ve İtalya’dan da peynir üreticileri katılıyor. Festival kapsamında, açılan tezgahları ziyaret eden vatandaşlar, birbirinden lezzetli peynirlerin tadına bakıp satın alıyor.


Nerede?

Bodrum Muğla


Detaylar

devamını oku... kapat

4.Uluslararası Peynir Festivali Bodrum’da sizleri bekliyor 🎊🧀

1 Nisan Cuma günü saat 17’de @oasisbodrum ‘da açılışı yapılacak olan Bodrum Mutfak Gereçleri Sergisi’ni 2-10 Nisan tarihi boyunca saat 11:00-18:00 arasında gezebilirsiniz.

7-10 Nisan tarihleri boyunca @oasisbodrum ‘da yer alan Anadolu’nun eşsiz peynir lezzetlerini de barındıran stantlarımızı gezebilir, tadım yapabilir ve satın alabilirsiniz.

Atölyeler ve diğer ücretli etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için instagram profilimizi ve internet sitemiz www.slowcheesebodrum.com’ u inceleyin.

Keyifli bir deneyim diliyoruz😊Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Bodrum Cheese Fest Bodrum Peynir Festivali Bodrum Uluslararası Peynir Festivali Slow Cheese Bodrum Bodrum Festivalleri Peynir Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
7 Nisan 2022 @ 10:00
Bitiş:
10 Nisan 2022 @ 18:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Muğla / Türkiye

İlçe

Bodrum

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın