Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Bodrum Müzik Festivali

 20 Ağustos 2020 @ 12:00 - 23 Ağustos 2020 @ 23:30     Muğla

: /

Bodrum Müzik Festivali her yıl Ağustos ayında Muğla Bodrum’da müzikseverlerle buluşuyor.


Nerede?

Bodrum Mozole Müzesi D-Marin Turgutreis The Marmara Bodrum Zai Bodrum Muğla

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Doğuş Grubu’nun kurucu desteğiyle Bodrum Müzik Festivali bu yıl 15. kez gerçekleştiriliyor. 2005 yılından bu yana ülkemiz ve dünyadan; seçkin orkestra, topluluk ve solistleri Bodrum yarımadasında bir araya getiren festivalde, bugüne kadar 150’yi aşkın konserde Türkiye ve dünyanın önde gelen orkestraları, toplulukları ve solistleri 220.000’i aşkın müzikseverle buluştu.

Bodrum gibi kültürel açıdan büyük önem taşıyan bir yarımadayı, sanat rotasının önemli bir merkezi haline getirmeyi amaçlayan festival, bu yıl 22-25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Festival, genç yıldızların Bodrum’un artık bir simge haline dönüşmüş mekânlarında buluştuğu, ülkemizin adını yurtdışında başarıyla duyurmuş yıldız sanatçı ve toplulukların verdiği konserler ve klasik müzikle iç içe geçen rehberli turlara da ev sahipliği yapıyor.

Bu yıl da bilet satışlarından elde edilen tüm festival geliri bağışlanacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 5

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
20 Ağustos 2020 @ 12:00
Bitiş:
23 Ağustos 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Muğla / Türkiye

1 Yorum

Yorum Bırakın

Avatar