Yükleniyor Festivaller

Bir Midye Festivali Isparta

 13 Ekim 2019 @ 14:00 - 23:30     Isparta

: /

Bir Midye Festivali şehir turnesi devam ediyor. İkinci durak Isparta!

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Geçtiğimiz sene binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşip 40.000’den fazla midyenin tüketildiği, bu sene de 7 Temmuz 2018’de Antalya’da 100.000’den fazla midyenin tüketildiği gelenekselleşen etkinliğimiz olan “Bir Midye Festivali”, 15 Ekim Cumartesi günü saat 15.00 – 23.50 saatleri arasında Eğirdir Altınkum Plajları’nda gerçekleşiyor.

Yarışmalar, plaj aktiviteleri ve çeşitli etkinliklerin yer alacağı bu muhteşem festivalin her saati her dakikası dolu dolu geçecek olup farklı tarzlarıyla sahne alacak sanatçı ve dj’lerin performanslarını sergileyeceği mükemmel festival deneyimine hazır olun!

Onbinlerce midyenin tüketileceği bu festival 1 gün boyunca sürecek olup festival midyeseverleri bekliyor olacak. Deniz, kum, güneş, eğlence, müzik, onbinlerce midye ve sürprizler için sadece festival biletini alman yeterli. Bu festival kaçmaz!

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Eğirdir Altınkum Plajı Eğirdir Isparta

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
13 Ekim 2019
Saat:
14:00 - 23:30
Festival Kategorisi:
,
Website:
http://www.go2night.com/

Şehir

Isparta / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar