Yükleniyor Festivaller
 • Bu festival geçti.

BigFest İstanbul

30 Mayıs @ 13:00 - 23:00 İstanbul Bilet Al

 BigFest İstanbul 30 Mayıs’ta Life Park İstanbul’da!


AÇIKLAMA

Şehrin en büyük festivali BigFest İstanbul, 30 Mayıs Cumartesi günü Life Park’ta birbirinden değerli sanatçılarla sizlerle buluşuyor.

Duman , Adamlar ve birbirinden değerli sürpriz sanatçıların sahne alacağı ve müziğe doyacağınız, farklı aktivitelerle günün tadını sonuna kadar çıkaracağınız festival sizi bekliyor!

Detaylar çok yakında açıklanacaktır…

PROGRAM

BigFest İstanbul programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında güncel programa FestTR’den, sosyal medya hesaplarımızdan ve festivalin resmi internet hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi
Life Park İstanbul Sarıyer İstanbul

Organizatör

Anka Organizasyon

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.6 Comments

 1. Avatar
  Selma

  İğrenç ötesi bir organziasyon !!! İçeri girmek için 3 saat güneş altında bekledik ! Bayılanlar oldu. Şu an güneş çarptığı için bir şey de yapamıyoruz. Rezalet bir daha asla life parka gelmiycem!

  1. Avatar
   sude

   saat 10’da kapıya dizilip güneşin altında insanların bayılması normal. kapılar 12.30 da açılacak dendi

 2. Avatar
  Murat

  Bence güzel bir festival oldu.Helal olsun adamlar çok harika bir festival yaptılar.Bigfest ve life park en iyisi .

 3. Avatar
  EROL

  Organizasyon anlayışları sıfır düzeyde 8 Haziran 2019 Bigfest organizasyonlarında; Aşırı sıra bekleme sorunu, bayanların makyaj malzemeleri istemeleri güvenliğin, içeriye su içecek yiyecek sokturmazlar ama suyu 5 tl’ye içerde satarlar!, festival alanı oturma düzeni yok, tarlada toprakta toz duman bir eğlence arıyorsan TAM SANA GÖRE, BU İŞİ BİLMİYORSUNUZ ANKA ORG. BAŞKA İŞ YAPIN, BERBATTI!!!!!!

  1. Avatar
   sude

   içeriye güvenlik amaçlı açık hiçbir şey sokulmuyor ve gerekli olan da bu. düzenli oturma alanı istiyorsanız harbiye açıkhava konserlerine bilet ayarlayalım size

 4. Avatar
  Murat

  Erol festival böyle olur.Koltuk istiyorsan sinemaya gidecektin.Güvenlik üst düzeydi, harika bir organizasyondu.Teşekkürler Anka Organizasyon.Bigfest 2020 yi iple çekiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?