Yükleniyor Festivaller

Big Burn İstanbul

 26 Temmuz 2019 @ 13:00 - 28 Temmuz 2019 @ 23:30     İstanbul

: / /

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen, yazın en beklenen etkinliklerinden biri olan Big Burn İstanbul başlıyor. Etkinlik 26-27-28 Temmuz’da Şile’de gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yaz uluslararası ve lokal elektronik müzik sahnesinden 100 DJ ve prodüktörü Suma Beach’te ağırlayan Türkiye’nin en yeni ve en büyük kamplı elektronik müzik festivali Big Burn Istanbul, bu yaz da muhteşem bir line up ile sizlerle buluşmaya hazırlanıyor!


Program

Sahnede yer alacak Dj ve prodüktörleri iki farklı dönemde açıklayan festivalin son eklediği isimler şöyle: Adiel, Antigone, Behrouz, Be Svendsen, Carlita, Francesca Lombardo, Ilario Alicante, Len Faki, Marco Resmann, Mind Against, Monoloc, Matthew Dekay, Oceanvs Orientalis, Ruede Hagelstein ve geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği efsane performansı dillerden düşmeyen yetenekli Peggy Gou!

Festivalin ilk açıklanan isimleri ise global elektronik müzik sahnesinin yıldızlarıydı: Clapton, Damian Lazarus, David Mayer, Dubfire, Guy Gerber, Joachim Pastor (live), N’TO (live), Nastia, Recondite (live), Stephan Bodzin, Woralks.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İstanbul

<strong>Big Burn Istanbul, bu sene de 3 gün - 3 gece ve 5 sahneyle Suma Beach’te. 20-21-22 Temmuz’da görüşmek üzere!</strong>

Geçtiğimiz yaz uluslararası ve lokal elektronik müzik sahnesinden 100 DJ ve prodüktörü Suma Beach’te ağırlayan Türkiye'nin en yeni ve en büyük kamplı elektronik müzik festivali Big Burn Istanbul, bu yaz da muhteşem bir line up ile sizlerle buluşmaya hazırlanıyor!
<h1>LINE-UP</h1>
Adam Beyer
Claptone
Dubfire
Seth Troxler
Tale Of Us
Agents Of Time
Âme (DJ)
Bella Sarris
Birds of Mind
Digby
Gerd Janson
Kornél Kovács
Lemurian
Maga
Peggy Gou
Sainte Vie
Sammy Dee
Shaun Reeves
Sonja Moonear
Vaal
Zendid
&amp; tba!
<em>Festival hakkında daha fazla bilgi <a href="http://www.bigburn.istanbul/" target="_blank" rel="noopener">tıklayın</a>.</em>

<em>#BigBurnIstanbul #burn #burnenergydrink</em>

<strong>Big Burn Istanbul’a 50TL’ye varan indirimli bilet almak için:</strong>

- BURN kutularında yer alan siyah açma halkalarındaki şifreyi http://bigburn.istanbul/avantajlibilet adresinden Biletix indirim koduna çevir,
- Kodu kopyala,
- Bu sayfa üzerindeki kod alanına yapıştır!

Her bir BURN siyah açma halkası şifresi 10TL indirim, 4 şifre ise 50TL’ye varan indirim sağlıyor!

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
26 Temmuz 2019 @ 13:00
Bitiş:
28 Temmuz 2019 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.bigburn.istanbul/

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar