Yükleniyor Festivaller

Bergama Çevre Filmleri Festivali

 4 Ekim 2019 @ 12:00 - 6 Ekim 2019 @ 21:00     İzmir

: / /

Çeşitli sivil toplum kuruluşları ile çeşitli illerden akademisyenlerin bir araya gelerek oluşturduğu Bergama Çevre Filmleri İnisiyatifi tarafından düzenlenecek Bergama Çevre Filmleri Festivali, 4- 6 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.


Detaylar

Festivalde yerli ve yabancı 19 uzun ve kısa film gösterilecek. Türkiye, ABD, İran, Güney Afrika ve Kanada yapımlarının yanı sıra ABD- Irak, Filistin- İsrail- Lübnan ve Bolivya- Danimarka ortak yapımlarının da yer alacağı festivalde belgesel, kurmaca ve animasyon türünden filmler izleyici ile buluşacak. Film gösterimlerinin yanı sıra uzmanların katıldığı söyleşiler, fotoğraf sergileri ve çocuklar için yaratıcı drama etkinlikleri de programda yer alacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bergama İzmir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
4 Ekim 2019 @ 12:00
Bitiş:
6 Ekim 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://bergamacevreff.org/

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar