Yükleniyor Festivaller

Bayındır Balcılar Kiraz Festivali

 11 Haziran @ 16:00 - 23:30     İzmir    Ücretsiz

: / /

11. Bayındır Balcılar Kiraz Festivali 11 Haziran’da sizlerle.

1301855
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Nerede?

Bayındır İzmir

Kim Düzenliyor?

Bayındır Belediyesi      
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Bayındır’ın Balcılar Mahallesi Kiraz Festivali 12 Haziran Pazar günü 10. kez kutlandı.Festivale, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Deniz Doğan, İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen, Bayındır Kaymakam Vekili Fatih Aksoy ve Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen’in yanı sıra ilçenin daire müdürleri, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, muhtarlar, üreticiler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan festival AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Bayındır Kaymakam Vekili Fatih Aksoy ve Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen’in konuşmaları ile devam etti.

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen konuşmasında; “İlçemizdeki tüm kiraz üreticilerimize, mahallerimize bol ve bereketli bir sezon dilerim. Kiraz gibi emek emek işlediğimiz bir sevgiyle 10.Balcılar Kiraz Festivalimizi büyük bir coşku ile gerçekleştiriyoruz. Öncelikle Balcılar mahallesi sakinlerimize, tüm hemşerilerimize, tüm misafirlerimize, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim.” dedi.Şenlik Bayındır Müzekke Susamcıoğlu Anaokulu öğrencilerin mehter ve Bayındır Belediyesi Halk Oyunları Ekibi’nin folklor gösterileri ile devam etti

Festival kapsamında düzenlenen En İyi Kiraz ve Kiraz Güzeli yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Festivalde son olarak ünlü sanatçı Öykü Gürman sahne aldı.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Balcılar Festivali Balcılar Kiraz Festivali Bayındır Balcılar Kiraz Festivali Bayındır Festivali Bayındır Kiraz Festivali Kiraz Festivali İncir Festivallleri

Detaylar

Tarih:
11 Haziran
Saat:
16:00 - 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlçe

Bayındır

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar