Yükleniyor Festivaller

Balıkgöl Festivali

 24 Ağustos 2019 @ 10:30 - 22:30     Ağrı    Ücretsiz

: / / / /

Ağrı ile Iğdır sınırlarında bulunan, Türkiye’nin en yüksek rakımlı gölünde, Taşlıçay Belediyesi tarafından 24 Ağustos’ta “1. Balıkgöl Festivali” gerçekleştirilecek


Detaylar

Taşlıçay Belediyesince ilçe merkezinden otobüslerle ücretsiz olarak Balık Gölü’ne taşınacak vatandaşlara, yöreye özgü yemekler, balık ve çeşitli ikramlar yapılacak.
Tekne turları ve konser organizasyonları düzenlenecek.

Bölgenin yüksek olması dolayısıyla serin bir havada yapılacak festivalde, çocuklar için oyun alanları kurulacak, isteyen vatandaşlar için göl üzerinde tekne turları düzenlenecek.

 


Program

Festivalde Manuş Baba olarak bilinen sanatçı Mustafa Özkan, birbirinden güzel şarkılarıyla katılımcıları eğlendirecek. Ulusal sanatçıların yanı sıra yerel sanatçılar da Türkçe ve Kürtçe şarkılarla festivale renk katacak.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Taşlıçay Ağrı

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
24 Ağustos 2019
Saat:
10:30 - 22:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Ağrı / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar