Yükleniyor Festivaller

Bahaddin Gazi’yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri

 28 Temmuz 2020 @ 12:00 - 21:00     Karabük    Ücretsiz

: / / / /

Karabük’te Bahaddin Gazi’yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri her yıl Temmuz ayında yapılmaktadır.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Karabük’ün manevi kurucusu “Bahattin Gazi’yi Anma ve Dede Yaylası Şenlikleri” Dede Yaylasında yapılıyor. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayacak. Ardından Kur’an-ı Kerim okunacak, açılış konuşmaları yapılacak. Bahaddin Gazi Vakıf Faaliyetlerinin anlatılacağı program, İlahi Dinletisi (Safran Tasavvuf Müziği Topluluğu), Misafir Konuşmacılar, Geleneksel Pilav İkramı, Mevlid-i Şerif ve yapılacak olan etkinliklerin ardından sona erecek.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Karabük

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
28 Temmuz 2020
Saat:
12:00 - 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Karabük / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar