Yükleniyor Festivaller

Art Nicomedia Ulusal Kısa Film Festivali

 24 Nisan 2020 @ 12:00 - 26 Nisan 2020 @ 21:00     Kocaeli

: / /

Art Nicomedia Ulusal Kısa Film Festivali her yıl Nisan ayında yapılmaktadır.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İzmit Kocaeli

Kısa Film Yönetmenleri, Yapımcılar ...! "5. Art Nicomedia Ulusal Kısa Film Festivali"ne başvurular yakında başlıyor ...! 2014 yılından bu yana düzenlediğimiz, önümüzdeki yıl 24-26 Nisan 2019 tarihlerinde İzmit'te düzenleyeceğimiz "Art Nicomedia Ulusal Kısa Film Festivali"nin bu seneki mottosu "Sanayi ve Sanat" olacak. Günümüzde sanayi kenti olarak bilinen İzmit kentinde, sinemaseverlerin keyifle izleyecekleri bir kısa film festivali geleneği oluşturmayı, gençlerin sanatsal duyarlılıklarının gelişimine katkıda bulunmayı ve amatör yada profesyonel kısa film yönetmeni ve yapımcılarının üretmiş oldukları filmleri sanatseverlerle buluşturarak sanata ve sanatçılara destek olmayı amaçladığımız “5. Art Nicomedia Ulusal Kısa Film Festivali” ile ilgili başvuru, festival takvimi ve festivalle ilgili tüm detaylar yakında web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
24 Nisan 2020 @ 12:00
Bitiş:
26 Nisan 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.artnicomedia.org.tr/

Şehir

Kocaeli / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar