Yükleniyor Festivaller

Argan Kar Festivali

Ordu’nun 1600 metre rakımlı Argan Yaylası’nda her yıl kar festivali düzenleniyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Ordu’nun 1600 rakımlı Argan Yaylası’nda düzenlenen kar festivali, renkli geçti.

Ordu Büyükşehir ve Akkuş belediyeleri tarafından, Akkuş ilçesine bağlı yaylada bu yıl üçüncüsü düzenlenen festivale katılanlar, kayak ve kızak yaparak gönüllerince eğlendi. İlginin yoğun olduğu etkinlikte karın üzerinde horon tepildi.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, burada yaptığı konuşmada, Argan Yaylası’nın doğa turizmi açısından kentin önemli noktalarından olduğunu söyledi. Festivale katılanların gönlünce eğlendiğini dile getiren Demirci, doğal güzellikleriyle ilçenin ve yaylanın ilerleyen yıllarda şehrin gözde yerlerinden biri olacağını belirtti.

Demirci, Argan Yaylası için tüm altyapıyı hazırladıklarını anlatarak “İnşallah yaz ve kış turizmi olarak Akkuş’umuza ve bölgemize hizmet edeceğiz. Gerçekten de katılımın bu kadar yoğun olacağını tahmin etmedik. Gördük ki insanlarımız burada çocuklarıyla eğleniyorlar, bu da hem vatandaşlarımız hem de bizleri mutlu ediyor.” diye konuştu.facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Akkuş Ordu

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
31 Ocak
Saat:
12:00 - 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Ordu / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar