Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Argan Kar Festivali

 16 Ocak 2022 @ 12:00 - 21:00     Ordu    Ücretsiz

: / / / /

Ordu’nun 1600 metre rakımlı Argan Yaylası’nda her yıl kar festivali düzenleniyor.


Nerede?

Akkuş Argan Yaylası Ordu

Kim Düzenliyor?

Akkuş Belediyesi      

Detaylar

devamını oku... kapat

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Akkuş Belediyesi’nin birlikte organize edeceği eğlenceli aktivitelere sahne olacak Kar Festivali 16 Ocak Pazar günü Argan Yaylasında yapılacak.

Ordu’nun ve bölgenin önemli turizm merkezlerinden 1650 rakımlı Argan Yaylası, geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle verilen aranın ardından yeniden kar festivaline ev sahipliği yapacak. 16 Ocak Pazar günü Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Akkuş Belediyesi’nin birlikte organize edeceği kar festivalinde bir birinden renkli yarışmalar ve birçok etkinlik yer alacak.

Akkuş’un kar turizmi için sahile yakın konumda bulunması nedeniyle avantajlı bir konumda olduğunu ve özellikle hafta sonları çok sayıda ziyaretçi ağırladığını belirten Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, düzenlenecek olan kar festivalleriyle ziyaretçi sayısını artırmayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Demirci festivalle ilgili yaptığı açıklamada, “ Geçmiş yıllarda düzenlemiş olduğumuz ve çok sayıda kişinin katıldığı kar festivallerimize bir yıllık aranın ardından yeniden başlıyoruz. 16 Ocak Pazar günü Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz kar festivali heyecan dolu birçok etkinlikle bir birinden renkli görüntülere ev sahipliği yapacak. Hafta sonunu keyifle geçirmek isteyen herkesi şehir merkezine sadece 3 km uzaklıkta yer alan Argan Yaylamıza bekliyoruz” dedi.Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Akkuş Argan Yaylası Kar Festivali Argan Festivali Argan Kar Festivali Yayla Kar Festivali Yaylada Kar Festivali Kar Festival Kış Festivalleri Yayla Festivalleri Yayla Şenlikleri

Detaylar

Tarih:
16 Ocak 2022
Saat:
12:00 - 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Ordu / Türkiye

İlçe

Akkuş

Yorum Bırakın