Yükleniyor Festivaller

Ankara Uyanış Festivali

 1 Ekim 2020 @ 12:00 - 3 Ekim 2020 @ 21:00     Ankara

: / / /

7. Ankara Uyanış Festivali bu yıl online olarak 1-3 Ekim tarihlerinde festivalin YouTube kanalında gerçekleşecek. Festival şuradan takip edilebilir.


Detaylar

“Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nde 1 – 3 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşecektir. Bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişim alanında Ankara’da tek olan festivalimizde, her zaman olduğu gibi her biri kendi alanında değerli konuşmacılarımızı ve firmalarımızı sizlerle buluşturacağız. Sevgiye, birliğe giden yolda, belki de hayatınızda dönüm noktası olacak, sürprizlerle dolu festivalimize bekliyoruz.
Sevgi ve saygılarımızla…”

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Çankaya Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri Ankara

Çankaya Belediyesi’nin ve Neva Gelişim Merkezi’nin değerli katkılarıyla 1-3 Kasım 2019 tarihlerinde Çankaya Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecek olan ve bedensel, zihinsel ve ruhsal gelişim alanında Ankara’da tek olan Uyanış Festivali’nde 80 den fazla, hepsi birbirinden değerli eğitimciler, geleneksel ve tamamlayıcı tıp doktorları, astrologlar, bilim adamları; herbiri kendi alanında çok değerli hizmetler, ürünler sunan firmalar bulunacak.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
1 Ekim 2020 @ 12:00
Bitiş:
3 Ekim 2020 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://uyanisfestivali.com/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar