Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Ankara Komedi Festivali

 1 Kasım 2019 @ 12:00 - 17 Kasım 2019 @ 23:30     Ankara

: / / /

Yapımcılığını Gezgin Kültür Sanat’ın üstlendiği 5. Ankara Komedi Festivali, 1-17 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecektir.


Nerede?

Ankara


Detaylar

devamını oku... kapat

Bu yıl da çok alternatifli bir programa sahip olan Ankara Komedi Festivali süresince yerli ve yabancı ünlü güldürü sanatçıları, çeşitli mekânlarda Ankara seyircisi ile buluşacaktır.

Toplumun tüm kesimlerine hitap eden festival içeriğinde çocuklar için düzenlenen programlar, üniversite topluluklarının düzenlediği oyunlar, stand up gösterileri, tiyatrolar, radyo söyleşileri, amatör komedyenlerin sahne aldığı etkinlikler, gösteriler, atölyeler ve konserler gibi birçok etkinlik yer almaktadır.

Festival, Ankara’nın ve Türkiye’nin kültürel yaşamına ve tanıtımına da katkıda bulunulmakta, ayrıca, festival kapsamında sahne alacak yabancı sanatçılar aracılığıyla büyükelçiliklerde, yabancı temsilciliklerde ve kuruluşlarda çalışan yabancıların da Başkent’in kültür ve sanat yaşamına katılımı sağlanmaktadır.

FESTİVAL MEKANLARI İSE ŞÖYLE:

Nazım Hikmet Sanat ve Kongre Merkezi

Congresium

Tatbikat Sahne

4 Mevsim Tiyatro Salonu

GAGA Manjero

Route Sahne

IF Sokak

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
1 Kasım 2019 @ 12:00
Bitiş:
17 Kasım 2019 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar