Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Ankara Kahve & Çikolata Festivali

 28 Ekim 2022 @ 12:00 - 30 Ekim 2022 @ 23:30     Ankara

: / /

Kahve, çikolata sektörünün tüm paydaşları ve kahve, çikolata severler Ankara’da bu festivalde buluşuyor.


Nerede?

ACity AVM Congresium Ankara

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

devamını oku... kapat

Kahve ve çikolata sektörünün şehirdeki en geniş kapsamlı etkinliği olarak kurgulanan “Kahve & Çikolata Festivali”nin içinde, katılımcıların ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere tanıtacakları fuar alanları, sektör öncülerinin ilham veren konuşmalarının bulunduğu seminerler, sektörün en iyilerinin yarıştığı yarışmalar, atölyelerin ve workshopların yapılacağı alanlar bulunmaktadır.

Etkinliği daha eğlenceli hale getirmek ünlü sanatçıların sahne aldığı konserler yer alacaktır.

Kimler Gelebilir? Kahve, çikolata severler ve kahveyle ilgili gelişmeleri yakından takip eden veya etmek isteyenler, yeni lezzetler peşinden koşan gurmeler, hafta sonu eğlenceli ve bol lezzetli zaman geçirmek isteyenler, kahve profesyonelleri, kafe açmak isteyenler, merak ettiği kahve makinesini test etmeden almak istemeyenler, kendi çikolatasını kendi yapmak isteyenler… Yani hepinizi bekliyoruz.

Seni Neler Karşılayacak? Çikolata ve kahve kokusuna doyacaksın. Lezzetli ve ücretsiz, kahve ve çikolata ikramları olacak. Ünlü şefler ve baristalar ile atölyelerde birlikte çalışma imkanı bulacaksın.

Atölye ve seminerlere katılarak merak ettiğiniz sorulara cevap bulacak, hiç bilmediğin püf noktaları öğreneceksin. Sürpriz hediye ve çekilişler hediyeye doyacaksın.

Canlı müzik grupları ve ünlü sanatçıların sahne aldığı konserler ile tadına doyamayacağınız bir gün yaşayacaksın.


Program

29 Ekim’de 2021 – Saat: 18:00 – Cüneyt Tek Konseri
30 Ekim’de 2021 – Saat 18:00 -Gökhan Ay Konseri
31 Ekim’de 2021 – Saat 18:00 – Taylan Ülger 20:00 Grup Pera Konseri

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 5

Your page rank:


Ankara Kahve & Çikolata Festivali Ankara Kahve ve Çikolata Festivali Kahve Çikolata Festivali Çikolata Festivali Kahve Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
28 Ekim 2022 @ 12:00
Bitiş:
30 Ekim 2022 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Yenimahalle

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar