Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Ankara Kahve & Çikolata Festivali

19 Aralık 2019 @ 11:00 - 22 Aralık 2019 @ 20:00 Ankara 28,5 TL Bilet Al

Ankara Kahve ve Çikolata Festivali 19-22 Aralık’ta Ankara Congresium’da düzenlenecek.


AÇIKLAMA

“2 Tat 5 Duyu” sloganıyla Ankara’da kahve ve çikolata severleri bir araya getirmeyi amaçladığımız festival tadındaki bu organizasyon; atölye çalışmaları, seminer ve konferansların yer alacağı etkinliklerle tüm ziyaretçilerimize akademik bir gösteri sunacaktır.

Congresium GL events ev sahipliğinde bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan Ankara Kahve&Çikolata Festivali, sosyal nitelik taşımasının yanı sıra birçok sektörü de bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Kökeni yüzlerce yıla dayanan, tartışmasız her devrin popüleritesi en yüksek bu iki lezzetin muhteşem uyumunu bir kez daha en profesyonel ellerden görme ve tatma imkânı sunmaktayız.Her yıl düzenlenmesi amaçlanan bu etkinliğimize katılmak için birçok nedeni bir arada bulacağınız tadı 5 dakika; ama mutluluğu bir yıl sonraki etkinliğe kadar sürecek festivalimize siz değerli ziyaretçilerimizin katılımını beklemekteyiz.

Sektör öncüleri ve son dönemlerde Türkiye’de yeni nesil kahve yolculuğu olan 3. Dalga Kahve Akımını da barındıracak olan “Ankara Kahve Çikolata Festivali” kahve ve çikolata severleri bir araya getirecektir.

Festival standları 11:00-20:00 arası açıktır. 20:00-23:00 arası sanatçıların/grupların yer alacağı konserlerin gerçekleşeceği saatlerdir.

**Akademik program yakın zamanda sosyal medya ve websitesi üzerinden açıklanacaktır.
**Festival kapalı alanda gerçekleşmektedir.


PROGRAM

AKTİVİTELER
Kahve Hazırlama Metotları
Barista Eğitimleri ve Showları
Atölye Çalışmaları
Çikolata Yapımı
Yarışmalar

KONSERLER
19 Aralık 2019 Emrah Hacıoğlu Ft. Canto Orkestrası
20 Aralık 2019 Emir Can İğrek
21 Aralık 2019 Ece Mumay
22 Aralık 2019 Aybüke
22 Aralık 2019 Fikri Karayel

Festival Resmi Sitesi
Congresium Çankaya Ankara

Organizatör

GL Events

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?