Yükleniyor Festivaller

Ankara Comics & Arts Festival

 25 Mayıs 2019 @ 12:00 - 26 Mayıs 2019 @ 21:00     Ankara

: /

Ankara’nın ilk çizgi roman festivali Comics & Arts Festival 25-26 Mayıs tarihlerinde Bilkent Center’da düzenleniyor.


Detaylar

2016 yılından beri Kadıköy Moda’da düzenlenen İCAF (İstanbul Comics and Art Festival) Ankara Comics and Art Festival adıyla Ankara’ya geliyor ! Ankara Comics and Art Festival 25-26 Mayıs tarihlerinde Bilkent Center’da!

Ankara Comics and Art Festival, çizgi roman, karikatür, illüstrasyon, canlı graffiti ve mural çalışmaları, katılıma açık atölye programları, seminerler ve sanatçı konuşmalarını içeren, şehir, çizgi dünyası ve farklı sanat disiplinleri üzerinden yaratıcı deneyim alanları sunan bir açık hava festivalidir.

Ankara Comics and Art Festival 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde Bilkent Center’da gerçekleşecek. İstanbul’da düzenlendiği 2016 yılından beri giderek büyüyen ve çizgi severleri bir araya getiren festival, bu sene ilk kez Ankaralı çizgi severlerle buluşacak.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bilkent Center Çankaya Ankara

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
25 Mayıs 2019 @ 12:00
Bitiş:
26 Mayıs 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
,
Website:
https://www.icaf.com.tr/acaf/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar