Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Ankara Coffee Festival

 22 Eylül @ 14:00 - 24 Eylül @ 23:30     Ankara

: / /

Ankara Coffee Festival 22-24 Eylül tarihlerinde Ankara Bilkent Center’da düzenlenecek.


Nerede?

Bilkent Station Ankara


Detaylar

devamını oku... kapat

İlk olarak 2016 yılında Bilkent Station’da 8.510 kahve severi kucaklayan Coffee Weekend Ankara, kahve hakkında daha Başkent olma özelliğinin yanı sıra içinde bulundurduğu çeşitli kültür, sanat ve müzik aktiviteleriyle Anadolu’nun atmakta olan kalbi; Ankara, kentliler için oldukçafazlasını deneyimlemek isteyen kahve severler için 2017 yılında yine Bilkent Station’da ANKARA COFFEE FESTIVAL olarak gerçekleşmiş ve 15.364 kişiyi ağırlamıştır.

Bu seneki konseptiyle kahve yanında birçok deneyimi de içine alarak ilerleyecek olan Ankara Coffee Festival, katılımcılarına nitelikli kahvenin yaşam pratiklerine dokunduğu bir kültür alanı sunacak. Kahvenin kaynağından başlayan yolculuğun tüketiciye ulaşana kadarki sürecini ve bu sürecin sonunda bir araya getirdiği bireyleri bu var oluş ve yolculuğa dahil ederek birleştirici bir deneyim alanı yaratacak.Kahve sektörünün profesyonelleri, yaratıcıları ve bu kültürün varlığını sürdürmesini destekleyen tüm tüketicilerden aldığı güçle ANKARA COFFEE FESTIVAL yepyeni bir yılda tüm Ankaralı kahve severleri ile buluşmaya bekliyor!

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Ankara Coffee Festival Ankara Festival Ankara Kahve Festivali Coffee Festival Kahve Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
22 Eylül @ 14:00
Bitiş:
24 Eylül @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Çankaya

İlgili Festivaller

1 Yorum

  • Avatar
    isacotur Cevapla

    Ankara Coffee Festival uzun bir aradan sonra 1-2-3 Ekim 2021 tarihleri arasında Ankara Bilkent Center’da kapılarını açıyor.
    #ankaracoffeefestival #acf2021 #coffeefestival #dreamsalesmachine #bilkentcenter #coffee #ankara #şehriuyandıranfestival #1EkimDünyaKahveGünü #DünyaKahveGünü
    ☕️https://isacoturoglu.com.tr/akm-fuar/ankara-coffee-festival-2021.html

Yorum Bırakın

Avatar