Yükleniyor Festivaller

Ankara Coffee Festival

 19 Eylül 2020 @ 14:00 - 21 Eylül 2020 @ 23:30     Ankara

: / /

Ankara Coffee Festival Eylül ayında  Ankara’da düzenlenecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

İlk olarak 2016 yılında Bilkent Station’da 8.510 kahve severi kucaklayan Coffee Weekend Ankara, kahve hakkında daha Başkent olma özelliğinin yanı sıra içinde bulundurduğu çeşitli kültür, sanat ve müzik aktiviteleriyle Anadolu’nun atmakta olan kalbi; Ankara, kentliler için oldukçafazlasını deneyimlemek isteyen kahve severler için 2017 yılında yine Bilkent Station’da ANKARA COFFEE FESTIVAL olarak gerçekleşmiş ve 15.364 kişiyi ağırlamıştır.

Bu seneki konseptiyle kahve yanında birçok deneyimi de içine alarak ilerleyecek olan Ankara Coffee Festival, katılımcılarına nitelikli kahvenin yaşam pratiklerine dokunduğu bir kültür alanı sunacak. Kahvenin kaynağından başlayan yolculuğun tüketiciye ulaşana kadarki sürecini ve bu sürecin sonunda bir araya getirdiği bireyleri bu var oluş ve yolculuğa dahil ederek birleştirici bir deneyim alanı yaratacak.Kahve sektörünün profesyonelleri, yaratıcıları ve bu kültürün varlığını sürdürmesini destekleyen tüm tüketicilerden aldığı güçle ANKARA COFFEE FESTIVAL yepyeni bir yılda tüm Ankaralı kahve severleri ile buluşmaya bekliyor!

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Tepe Nautilus Ankara

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
19 Eylül 2020 @ 14:00
Bitiş:
21 Eylül 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://www.ankaracoffeefestival.com/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar