Yükleniyor Festivaller

Altınköy Hasat Şenliği

 26 Temmuz 2018 @ 10:00 - 29 Temmuz 2018 @ 18:00     Ankara

: / / /

Festival Navigation

Altındağ Belediyesi Altınköy Hasat Şenliği Temmuz ayında Ankara Altınköy Açık Hava Müzesi’nde…


Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.
facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Altınköy Açık Hava Müzesi Altındağ Ankara

<strong>Altındağ Belediyesi Altınköy Hasat Şenliği 26-29 Temmuz tarihleri arasında Ankara Altınköy Açık Hava Müzesi'nde...</strong>

26 Temmuz 2018 tarihinde Altınköy, 4. Hasat Şenliği gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda 26 Temmuz Perşembe gününden 29 Temmuz Pazar gününe kadar Altınköy'de çeşitli aktiviteler düzenlenecektir. Buğday biçme, değirmende un yapımı, köy ekmeği yapımı, şerbet hazırlama, kazan simidi yapımı, limonata ikramı, bulgur kaynatma, kavurga yapımı, yayık dövme, bulgur pilavı yapımı, tarhana yapımı, un helvası ikramı, geleneksel sanat dalları, halk oyunları, çocuk oyunları ve köy ritüelleri 4 gün boyunca saat 10.00 - 18:00 saatleri arasında sizleri bekliyor olacak. Şenlik süresince müze girişleri ücretlidir.
<h1>PROGRAM</h1>
<a href="https://drive.google.com/file/d/105-FMGsnkcjsnbJZiN4jZErSqLYTNJpi/view?usp=sharing" target="_blank" rel="noopener">Program için tıklayınız.</a>

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
26 Temmuz 2018 @ 10:00
Bitiş:
29 Temmuz 2018 @ 18:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar