Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali

 9 Temmuz 2021 - 11 Temmuz 2021     Afyon

: / /

Bu yıl 20.’si düzenlenecek olan Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali 9-14 Temmuz’da birçok sanatçıyı dinleyiciyle buluşturacak.


Afyon

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali’nin 9 Temmuz’daki açılış konserinde Prag’dan gelen ödüllü oda müziği topluluğu Puella Trio sahnede olacak. Eva Krestová -Veronika Böhmová Keman Piyano İkilisi, Lilian Tonella Tüzün (piyano), Çağatay Akyol (arp) ve pan flüt ustası Aydın Yavaş’ın yer aldığı Panarp Projesi, Triole, Günay Tuzkaya (piyano), Ersoy Saklıca-Zafer Gökçer ve Jülide Yalçın (piyano) gibi isimleri ağırlayacak festival, Hyun Sook Tekin’in piyano resitaliyle sona erecek.

Festivaller, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi ile Afyonkarahisar Sanayi ve Ticaret Odası’nın katkılarıyla ve Yapı Kredi ile NG Afyon Otel’in önemli destekleriyle gerçekliyor.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Afyon Klasik Müzik Festivali Afyon Müzik Festivali Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali Klasik Müzik Festivalleri Müzik Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
9 Temmuz 2021
Bitiş:
11 Temmuz 2021
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Afyon / Türkiye

İlçe

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar