Yükleniyor Festivaller

AFSAD Uluslararası Kısa Film Festivali

 13 Aralık 2019 @ 10:00 - 15 Aralık 2019 @ 21:00     Ankara

: / / /

AFSAD 3. Uluslararası Kısa Film Festivali Afsad Sinema Topluluğu tarafından 13-15 Aralık 2019 tarihlerinde Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde yapılacak.


Detaylar

AFSAD 3. Uluslararası Kısa Film Festivali kapsamındaki Ulusal Kısa Film Yarışması
Başvuruları Başlıyor.

Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği (AFSAD) tarafından üçüncü kez düzenlenen Ulusal Kısa Film Yarışması, bu sene de yarışmanın yanı sıra, panel, atölye çalışmaları ve yabancı film gösterimlerinin de yer aldığı ‘’Festival’’ kapsamında gerçekleştiriliyor.

Konu sınırlaması olmayan Ulusal Kısa Film Yarışması’nda 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren üretilen kısa filmlerle, 1 Ağustos – 25 Kasım 2019 tarihleri arasında başvuru yapılabilecek ve filmler, alanında önemli isimlerden oluşan jüri üyeleri önüne çıkacak.

Kurmaca, Deneysel, Canlandırma ve Belgesel olmak üzere dört kategoriden oluşan
yarışmanın sonucunda jüri tarafından seçilen filmler, 13-15 Aralık 2019 tarihlerinde Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi ve Goethe-Institut Ankara’da yapılacak film gösterimleri ile Ankaralı izleyiciyle buluşacak.

Ulusal Kısa Film Yarışmasına katılan filmlerin yanı sıra, Festival davetlisi olarak dünya ülkeleri sinemasından seçkiler de gösterimlerde yer alacak.

42 yıldır fotoğrafın yanı sıra kısa film seminerleri ve atölye çalışmaları ile bu alanda üretimi destekleyen AFSAD, Kısa Film Festivaline dönüştürdüğü programı ile sanata ve sinemaya olan katkılarını daha da güçlendiriyor.
Yarışma tüm kısa film yapımcıları ve izleyicilerinin katılımını bekliyor.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Çağdaş Sanatlar Merkezi Çankaya Ankara

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
13 Aralık 2019 @ 10:00
Bitiş:
15 Aralık 2019 @ 21:00
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
http://www.afsad.org.tr/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar