Yükleniyor Festivaller

Adana Kısa Fest

 3 Nisan 2020 @ 10:00 - 7 Nisan 2020 @ 23:00     Adana

: / /

Çukurova Üniversitesi Kısa Film Festivali, Adana Kısa Fest Nisan ayında Adana’da düzenleniyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü ile Hasarı Film & Müzik iş birliğinde, Nisan’da Adana’da Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında gerçekleştirilecek “Ç.Ü. Adana KısaFest” adlı kısa film festivalinin temel amacı öğrenciler ile sektör çalışanlarını buluşturmaktır.

Böylelikle yeni çalışmalar, farklı üretimler ve yeni teknikleri barındıran filmler izlenmiş olacaktır. Festivalin düzenlenmesindeki bir diğer amaç ise Adana için yeni bir sanat ve iletişim soluğu olmaktır.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Çukurova Üniversitesi Adana

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
3 Nisan 2020 @ 10:00
Bitiş:
7 Nisan 2020 @ 23:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://adanafest.com

Şehir

Adana / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar