Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

AB İnsan Hakları Film Günleri

 8 Aralık 2022 @ 12:00 - 18 Aralık 2022 @ 23:30     Ankara    Ücretsiz

: / / /

12. AB İnsan Hakları Film Günleri 8-11 Aralık tarihlerinde Ankara Büyülüfener Sineması’nda; 9-18 Aralık tarihlerinde çevrimiçi olarak ücretsiz film gösterimleriyle sizlerle.


Nerede?

Büyülü Fener Çankaya Ankara Online

Kim Düzenliyor?

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu      

Detaylar

devamını oku... kapat

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, 2011’den bu yana her yıl Aralık ayında, evrensel İnsan Hakları Günü münasebetiyle AB İnsan Hakları Film Günleri ve Kısa Film Yarışması düzenlemektedir. Her iki etkinlik, AB Üye Ülkeleri Diplomatik Temsilciliklerinin ve Kültür Merkezlerinin desteğiyle ve kamu kurumları ile yerel yönetimlerin katılımıyla gerçekleştirilmektedir. Akademi, sivil toplum, medya ve sanat camiasını bir araya getiren etkinlikler, sanat yoluyla herkesin insan hakları meseleleri hakkında düşünmesi, tartışması ve paylaşımlarda bulunması için bir vesiledir. 8-11 Aralık tarihlerinde Ankara Kızılay Büyülü Fener Sinemasında, 9-18 Aralık tarihlerinde de çevrimiçi olarak Festival Scope dijital platformunda olmak üzere tam 24 Avrupa filmi Türkiye’ye özel gösterimlerde, ücretsiz olarak, seyirci ile buluşacak.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

 

 

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


AB İnsan Hakları Film Günleri İnsan Hakları Film Günleri Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
8 Aralık 2022 @ 12:00
Bitiş:
18 Aralık 2022 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Çankaya

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın