Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller AB İnsan Hakları Film Günleri
  • Bu festival geçti.
:

AB İnsan Hakları Film Günleri

8 Aralık 2022 @ 12:00 - 18 Aralık 2022 @ 23:30
Ankara Ücretsiz

12. AB İnsan Hakları Film Günleri 8-11 Aralık tarihlerinde Ankara Büyülüfener Sineması’nda; 9-18 Aralık tarihlerinde çevrimiçi olarak ücretsiz film gösterimleriyle sizlerle.


Nerede?

Büyülü Fener Çankaya Ankara Online

Detaylar

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, 2011’den bu yana her yıl Aralık ayında, evrensel İnsan Hakları Günü münasebetiyle AB İnsan Hakları Film Günleri ve Kısa Film Yarışması düzenlemektedir. Her iki etkinlik, AB Üye Ülkeleri Diplomatik Temsilciliklerinin ve Kültür Merkezlerinin desteğiyle ve kamu kurumları ile yerel yönetimlerin katılımıyla gerçekleştirilmektedir. Akademi, sivil toplum, medya ve sanat camiasını bir araya getiren etkinlikler, sanat yoluyla herkesin insan hakları meseleleri hakkında düşünmesi, tartışması ve paylaşımlarda bulunması için bir vesiledir. 8-11 Aralık tarihlerinde Ankara Kızılay Büyülü Fener Sinemasında, 9-18 Aralık tarihlerinde de çevrimiçi olarak Festival Scope dijital platformunda olmak üzere tam 24 Avrupa filmi Türkiye’ye özel gösterimlerde, ücretsiz olarak, seyirci ile buluşacak.

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


AB İnsan Hakları Film Günleri İnsan Hakları Film Günleri Film Festivalleri
Başlangıç:
8 Aralık 2022 @ 12:00
Bitiş:
18 Aralık 2022 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Ankara
Ankara, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon