Yükleniyor Festivaller

AAAL Şenlik

 17 Haziran @ 12:00 - 23:30     Ankara

: / / / /

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Şenliği AAAL Şenlik 17-18 Haziran’da Ankara’da gerçekleşiyor.

1986730
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Çankaya Ankara

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

27 yıldır Türkiye’nin seçkin sanatçılarını hayranlarıyla buluşturan aynı zamanda Türkiye’nin en büyük lise şenliği olan Ankara Atatürk Anadolu Lisesi MD yaz şenliği; her sene olduğu gibi bu sefer de binlerce müzikseveri bir araya getirerek yaza damgasını vuracak.

Türkiye’nin en büyük lise şenliği olan AAALsanaŞENLİK binlerce müzikseveri bir araya getirecek. Fabrika Organizasyon farkıyla gerçekleştirilen AAALsanaŞENLİK bu sene de muhteşem kadrosuyla ve eşsiz eğlencesiyle Ankara’da.

 

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


AAAL Fest AAAL Şenlik Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Festivali Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Şenliği Gençlik Festivalleri Müzik Festivalleri

Detaylar

Tarih:
17 Haziran
Saat:
12:00 - 23:30
Festival Kategorisi:
, , , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlçe

Çankaya

İlgili Festivaller

2 yorum

  • Avatar
    Fatih Cevapla

    Bugün Ankara Kentpark’da ‘da, Biletix’in bilet satarak düzenlediği Konserde yağmur altında gençleri rezil eden, 3-4 saat bekletip, konsere girenlerin kimliklerini, sularını, çantalarını toplayan, konserden çıkanlara da çantalarını geri vermeyen, aksaklıklar sebebi ile özür bile dilemeyen şerefsiz organizatör şirketi tanıyan bilen varsa bana bildirirse sevinirim, ayrıca konsere katılan tüm sanatçılara ve Ankara Kentpark yönetimine, tüm iyiniyetli !!?? dileklerimden en sevimlilerini bolca iletirim….

  • Avatar
    yigit Cevapla

    bir önceki konserde gördüğüm iğrenç muamele miğdemi bulandırdı. Şerfsiz organiatör görevlisi çantamı ve 10.00 tl lik telefonumu vfe beymenden aldığım çantamı geri vermedi

Yorum Bırakın

Avatar