Yükleniyor Festivaller
Tüm Festivaller Odunpazarı 3D Gençlik Festivali
  • Bu festival geçti.
:

Odunpazarı 3D Gençlik Festivali

17 Mayıs @ 12:00 - 19 Mayıs @ 23:30
Odunpazarı Ücretsiz

3. Uluslararası Odunpazarı Dinleme Diyalog Dayanışma (3D) Gençlik Festivali 17-19 Mayıs tarihlerinde Kanlıkavak Parkı’nda.


Nerede?

Kanlıkavak Parkı Odunpazarı Eskişehir

Detaylar

Odunpazarı Dinleme, Diyalog, Dayanışma (3D) Gençlik Festivali Eskişehir’de siyasal aktörler arasında (bireyler, siyasal partiler, sivil toplum kuruluşları, sendikalar, ticaret ve sanayi odaları, yerel medya organları, belediyeler vb. resmi ve sivil kurum ve kuruluşlar) siyasal katılımın ve sosyal duyarlılığın arttırılmasıyla toplumun tamamını ama özellikle gençleri ilgilendiren ortak ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlara çözümlerin üretilmesine katkı sağlayabilecek bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede Festivalde, toplumda hoşgörüyü hâkim kılarak sosyal-siyasal her türlü farklılığın zenginlik olarak benimsenmesi, bireysel veya toplumsal sorunların muhataplarına doğrudan iletilebilmesi, farklı düşüncelere karşı var olabilecek önyargıların ortadan kaldırılması ve en önemlisi, ulusal ve uluslararası demokratik yönetişim ilkelerinin hâkim kılınmasını amaçlanmaktadır. Bu hedefler doğrultusunda Festival, Avrupa Birliği ülkelerindeki katılım ve yönetişim platformlarını teoride inceleyerek, uygulamada katılım göstererek ve yukarıda dile getirilen hedefleri de gözeterek Eskişehir’de bir siyasal katılım ve yönetişim platformu oluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube google

 

 

0 / 5 0 Toplam: 0

Puanladınız:


3D Gençlik Festivali Odunpazarı 3D Gençlik Festivali Gençlik Festivalleri
Başlangıç:
17 Mayıs @ 12:00
Bitiş:
19 Mayıs @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Odunpazarı
Odunpazarı
Eskişehir, Odunpazarı Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Festival Navigasyon