Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

MIX Festival

16 Kasım 2018 @ 14:00 - 17 Kasım 2018 @ 23:30 İstanbul Bilet Al

Bu yıl 3. kez düzenlenen MIX Festival 16-17 Kasım’da Zorlu PSM’de gerçekleşecek.


AÇIKLAMA

Çok sesli festival ‘MIX’ bu yıl da, Zorlu PSM’yi dans pistine çeviriyor.

MIX Festival, 16-17 Kasım’da gerçekleşeceği 3. senesinde farklı müzik türlerinin en sevilen isimlerini Zorlu PSM çatısında buluşturuyor. Zorlu PSM’nin iki gün boyunca aralıksız olarak dans pistine dönüşeceği festival, yine performansların yanı sıra gerçekleşecek yan etkinliklerle katılımcılara her yönüyle dopdolu bir festival sunuyor.Paris’in hip-hop ve old-school disco kulüplerinden Le Baron’un dikkat çeken ikilisi Polo & Pan, yeteneği kendisini aşan Norveç’li müzisyen Aurora, Türkiye’de gerçekleşmiş birçok festivalde setleriyle katılımcıları dans pistinde soluksuz bırakan Mabbas, multi enstrümantalist kimliğini büyülü bir sesle dinleyicilere sunan Sophie Hunger, Glasgow çıkışlı eğlenceli post punk grubu Undo,techno’nun Fransa’daki dinamik temsilcileri Losless, R&B ve elektronik harmanı müziklerini Londra’dan dünyaya taşıyan Tender, elektronik müzik prodüktörü Emancipator’ın canlı performanslarıyla sahnede olduğu grubu Emancipator Ensemble, 70’lerin Türkçe şarkılarına getirdikleri sıra dışı yorumla eşsiz disco ritmler yaratan Hey! Douglas, ünü dünyaya yayılmış Türkiye’nin en başarılı psychedelic müzik gruplarından BaBa Zula, Türkçe funk ve psychedelic şarkıları dans pistine uyarlayan oluşum Turkish Edits, deep tech ve etnik elektronik müziğin birlikteliğini dansla sunan Monality, mix’leriyle ünü ülke sınırlarını aşan Barış K, iki gün boyunca doyumsuz bir müzik maratonu yaşatmaya hazırlanan MIX Festival’in ilk isimleri arasında…

 


PROGRAM

16 Kasım 2018 Cuma

Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta
Polo & Pan
Otzeki
Kazy Lambist
Mabbas
Nova Persona

Studio
Losless
Cava Grande
Sophie Hunger
Undo
Sevil Soylu

17 Kasım 2018 Cumartesi

Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta
Aurora
Emancipator Ensemble
Her
Tender
Zeynep Erbay

Studio
BaBa ZuLa
Monality
Hey! Douglas
Barış K
Turkish Edits

Festival Kitapçığı
Festival Resmi Sitesi

– Festival alanına girecek herkes, yaş alt-üst sınırı olmaksızın bilete tabidir.
– 18 yaş altı katılımcılar, festivale anne ve/veya baba refakatinde katılabilir.
– 8 yaş altı katılımcılar ise festival alanına alınmayacaktır.
– Bileklikler festival alanına giriş yaparken takılır ve festival boyunca taşıma zorunluluğu bulunmaktadır.
– Kimliği yanında olmayan bilet sahipleri etkinlik alanına alınmayacaktır.
– Festival alanında yiyecek-içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan yiyecek ve içecek getirilemez.
– Festival, her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir.
– Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası), selfie ve GoPro selfie çubuğu ile girilmesine izin verilmemektedir.
– Festival süresince kayıt yapılmaması önemle rica olunur. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.
– El çantalarında taşınan  tüm sıvı, jel, parfüm, deodorant gibi maddelerin içeri alınmasında bazı kısıtlamalar olacaktır.
– Yanıcı ve/veya patlayıcı sıvı veya gaz maddeler, biber gazı ve ‘teaser’lar festival alanına kesinlikle alınmayacaktır.
– Organizasyon firmasının, programda, performans saatlerinde veya bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
– Organizasyon sahibi, diğer misafirleri rahatsız eden /edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
– Bu bilet, bilet kesiminde takılacak bileklik ile birlikte, bilet sahibine organizatör tarafından belirlenmiş saatler arasında festival alanına giriş hakkı verir.
– Bilet ve/veya bilekliğin kaybolması, bilekliğin bilekten herhangi bir şekilde çıkarılması, giriş hakkının kaybına yol açar. Bilet ve/veya bileklik kaybından Biletix ve Organizatör sorumlu değildir.


Zorlu PSM Beşiktaş İstanbul
İstanbul Uçak Bileti Ara İstanbul Otel Ara

Organizatör

Zorlu PSM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?