Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Yörem Fest: Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali

 20 Nisan 2019 @ 10:00 - 28 Nisan 2019 @ 22:00     Ankara

: / / /

Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Yörem Fest 20-28 Nisan tarihleri arasında Ankara Eryaman Kaşmir Center’da düzenleniyor.


Eryaman Kaşmir Center Ankara

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Türkiye’nin yöresel festivali Anadolu’dan Sofraya Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Yörem Fest Ankara’da başlıyor. Bu yıl ilki Zirve Fuar tarafından düzenlenecek olan Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Yörem Fest ile unutamayacakları ve dopdolu bir hafta geçirecek. Ankara’nın en yeni festival alanı olarak değerlendirilen Eryaman-Kaşmir Center’da 20 Nisan – 28 Nisan’da yılın ‘en yöresel festivali’ düzenlenecek. Anadolu’dan Sofraya Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Yörem Fest’te birbirinden eğlenceli aktiviteler de düzenlenecek. Atölye çalışmaları, okul etkinlikleri, dans gösterileri, ikramlar, yarışmalar ve daha birçok etkinlik ziyaretçiler ile buluşacak. Ayrıca festival alanında minik ziyaretçilere özel, hoş vakit geçirmeleri için birbirinden eğlenceli oyun alanları oluşturuldu. Minik ziyaretçiler, kendileri için hazırlanan sürprizli hediyeler ile festival alanında unutamayacakları bir gün geçirecek.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
20 Nisan 2019 @ 10:00
Bitiş:
28 Nisan 2019 @ 22:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar