Yükleniyor Festivaller

Yörem Fest: Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali

 20 Nisan 2019 @ 10:00 - 28 Nisan 2019 @ 22:00     Ankara

: / / /

Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Yörem Fest 20-28 Nisan tarihleri arasında Ankara Eryaman Kaşmir Center’da düzenleniyor.


Detaylar

Türkiye’nin yöresel festivali Anadolu’dan Sofraya Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Yörem Fest Ankara’da başlıyor. Bu yıl ilki Zirve Fuar tarafından düzenlenecek olan Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Yörem Fest ile unutamayacakları ve dopdolu bir hafta geçirecek. Ankara’nın en yeni festival alanı olarak değerlendirilen Eryaman-Kaşmir Center’da 20 Nisan – 28 Nisan’da yılın ‘en yöresel festivali’ düzenlenecek. Anadolu’dan Sofraya Yöresel Ürünler ve El Sanatları Festivali Yörem Fest’te birbirinden eğlenceli aktiviteler de düzenlenecek. Atölye çalışmaları, okul etkinlikleri, dans gösterileri, ikramlar, yarışmalar ve daha birçok etkinlik ziyaretçiler ile buluşacak. Ayrıca festival alanında minik ziyaretçilere özel, hoş vakit geçirmeleri için birbirinden eğlenceli oyun alanları oluşturuldu. Minik ziyaretçiler, kendileri için hazırlanan sürprizli hediyeler ile festival alanında unutamayacakları bir gün geçirecek.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Eryaman Kaşmir Center Etimesgut Ankara

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
20 Nisan 2019 @ 10:00
Bitiş:
28 Nisan 2019 @ 22:00
Festival Kategorisi:
, , ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar