Yükleniyor Festivaller

Uluslararası Nallıhan İpek İğne Oyaları Kültür ve Sanat Festivali

 20 Ağustos 2020 @ 10:00 - 22 Ağustos 2020 @ 23:30     Ankara    Ücretsiz

: / / / / /

7. Uluslararası Nallıhan İpek İğne Oyaları Kültür ve Sanat Festivali’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da Ağustos ayında yapılması bekleniyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Program

Uluslararası Nallıhan İpek İğne Oyaları Kültür ve Sanat Festivali’nde her yıl ünlü sanatçıların konserlerinden, ipek iğne oyası eserlerine, uluslararası tanıtım çadırlarından, doğa gezilerine kadar her türlü etkinliğin bir arada ziyaretçilere sunuluyor. Kültür sanat etkinlikleri ve dans gösterileriyle de renklenen festival, konuklarına eğlenceli günler yaşatıyor.Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Nallıhan Ankara

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
20 Ağustos 2020 @ 10:00
Bitiş:
22 Ağustos 2020 @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, , , , ,
Website:
http://www.nallihan.bel.tr/

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar