Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Salda Fest

 29 Haziran 2018 @ 12:00 - 1 Temmuz 2018 @ 23:30     Muğla

: / / /

Festival Navigation

Türkiye’nin dört bir yanından gençleri “Eğlence ve Sosyal Sorumluluk” için birleştirecek Salda Gençlik Festivali Haziran 2018’da arasında Saklı Göl Marmaris’te gerçekleşiyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com
Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Türkiye çapında ünlü sanatçı ve grupların yanı sıra ulusal basına kendini göstermek isteyen grupların da sahne alacağı festivalde müziğin yanında yarışmalar, yoga pilates ve meditasyon istasyonları, masa oyunları, dans gösterileri, aktiviteler ve özellikle doğa temalı sosyal sorumluluk atölyeleri dikkat çekmektedir.

Bir doğa harikası olan Salda Gölü için farkındalık yaratmak adına düzenleyeceğimiz festivalin ulusal bazda çok ses getireceğinin farkındayız. “Eğlenirken hem doğaya, hem de kimsesiz çocuklara yardım etmek” sloganıyla; kütüphanesi olmayan bir okula kütüphane kurmak için “kitap kumbarası” ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere toplanacak kıyafetler için ‘’kıyafet kumbarası” festival boyunca kullanılan pet şişelerden heykel yapmak için “atıktan sanata” gibi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçireceğiz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Saklı Göl Marmaris Marmaris Muğla

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
29 Haziran 2018 @ 12:00
Bitiş:
1 Temmuz 2018 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, , ,
Website:
https://saldafest.com/

Şehir

Muğla / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar