Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

OXO Music Festival

 27 Nisan 2019 @ 15:00 - 23:00     Ankara    65 TL

: /

Ankara’da yapılmış en büyük ve görkemli müzik festivali olma özelliğine sahip OXO Music Festival 27 Nisan 2019 tarihinde Armada AVM’de gerçekleşiyor.

[flm_button link_address=”https://www.bukupon.com/lakonser/20819/oxo-music-festival” link_target=”_blank” link_title=”indirimli bilet almak için tıklayın” icon_placement=”Left” button_text=”İndirimli Bilet Al” button_size=”MD” button_color=”Red” button_style=”Flat” button_style_icon=”Lines-Left” button_hover=”Hover-Light” icon=”fa-ticket”]


Nerede?

Armada AVM Ankara


Detaylar

devamını oku... kapat

OXO DJ Academy & Agency tarafından gerçekleşecek olan OXO Music Festival dünyaca ünlü Dj’ler Ofenbach ve Milk&Sugar’ın yanı sıra Türkiye’nin en popüler Dj’lerini sizlerle buluşturuyor. Sadece Dj performansından farkı olarak eşsiz sahnesi, dans, ışık, lazer gösterileri ve sürpriz şovlarıyla kendine has konsepti ile 27 Nisan Cumartesi günü Armada AVM’nin 8000 kişilik açık alanında sizlerle buluşuyor.


Program

Katılımcılar:
Ofenbach
Milk&Sugar
Abdullah İnal
Levent Özkazanç
K-Billy
Berkcan Demir
Tarık Sarul
Elvice

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Tarih:
27 Nisan 2019
Saat:
15:00 - 23:00
Ücret:
65 TL
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar