Yükleniyor Festivaller

OXO Music Festival

 27 Nisan 2019 @ 15:00 - 23:00     Ankara    65 TL

: /

Ankara’da yapılmış en büyük ve görkemli müzik festivali olma özelliğine sahip OXO Music Festival 27 Nisan 2019 tarihinde Armada AVM’de gerçekleşiyor.

[flm_button link_address=”https://www.bukupon.com/lakonser/20819/oxo-music-festival” link_target=”_blank” link_title=”indirimli bilet almak için tıklayın” icon_placement=”Left” button_text=”İndirimli Bilet Al” button_size=”MD” button_color=”Red” button_style=”Flat” button_style_icon=”Lines-Left” button_hover=”Hover-Light” icon=”fa-ticket”]


Detaylar

OXO DJ Academy & Agency tarafından gerçekleşecek olan OXO Music Festival dünyaca ünlü Dj’ler Ofenbach ve Milk&Sugar’ın yanı sıra Türkiye’nin en popüler Dj’lerini sizlerle buluşturuyor. Sadece Dj performansından farkı olarak eşsiz sahnesi, dans, ışık, lazer gösterileri ve sürpriz şovlarıyla kendine has konsepti ile 27 Nisan Cumartesi günü Armada AVM’nin 8000 kişilik açık alanında sizlerle buluşuyor.


Program

Katılımcılar:
Ofenbach
Milk&Sugar
Abdullah İnal
Levent Özkazanç
K-Billy
Berkcan Demir
Tarık Sarul
Elvice

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Armada AVM Çankaya Ankara

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
27 Nisan 2019
Saat:
15:00 - 23:00
Ücret:
65 TL
Festival Kategorisi:
,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar